WindowsProgramyWiązar Płatwiowo-Kleszczowy v.5.3

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy v.5.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,48 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Program przystosowany do specyfiki polskich norm prawnych
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest wysoce specjalistycznym narzędziem dla architektów zajmujących się projektowaniem dachów. Produkt pozwala na stworzenie projektu więźby dachowej o ustroju płatwiowo-kleszczowym.

Proces projektowy jest kontrolowany przez aplikację, która posiada zaimplementowane regulacje normy PN-B-03150:2000 z uwzględnieniem zmian Az1, Az2 i Az3, co gwarantuje, że efekt naszych prac będzie zgodny z prawem normalizacyjnym. Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy automatycznie generuje obciążenia stałe, śniegiem i wiatrem, znacznie ułatwiając prace architekta.

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy daje możliwość dodania do projektu wiązara płatwi kalenicowej oraz uwzględnienia stropu w poziomie płatwi. Efekt prac jest prezentowany w postaci rysunków, które można wyeksportować do formatu DXF i poddać dalszej obróbce aplikacjami typu CAD. Program umożliwia również prezentację wyników w postaci tabel i tekstu. 

Wiązar Płatwiowo-Kleszczowy jest programem płatnym, będącym składnikiem dużego Pakietu SPECBUD stworzonego z myślą o inżynierach i architektach. Aplikację można kupić w zestawie z innymi narzędziami lub samodzielnie. Na Pobierz.pl, aplikacja jest dostępna w wersji testowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0