WindowsProgramyWinSCP 4.3

WinSCP 4.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Martin Prikryl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5

WinSCP to niezwykle popularny i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia bezpieczny transfer plików za pośrednictwem protokołów SSH (SCP i SFTP) oraz FTP. Znajduje on zastosowanie zarówno w warunkach domowych (przesyłanie plików multimedialnych, zdjęć, dokumentów), jak również firmowych (transfer materiałów marketingowych, ważnej dokumentacji, itd).

Do wyboru mamy dwa interfejsy użytkownika. Pierwszy z nich wyglądem przypomina nieco panel programu Total Commander, drugi zaś podobny jest do tego, który możemy spotkać w Eksploratorze Windows. Oba oferują tę samą funkcjonalność. Niemniej jednak, możemy wybrać ten, który bardziej nam odpowiada pod względem wizualnym. Przesył plików jest szyfrowany poprzez protokoły AES, 3DES, DES oraz Blowfish. Dzięki temu możemy być pewni, że przesyłane przez nas dane nie wpadną w niepowołane ręce.

Całość pomimo kilku zaawansowanych funkcji jest niezwykle prosta w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Warto wiedzieć, że dostępna jest również wersja portable, która nie wymaga instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0