WindowsProgramyWinyl 3.2.1.

Winyl 3.2.1. download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Winyl Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
181

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika.
  • Kilka przydatnych i funkcjonalnych opcji.
  • Wysoka wydajność nawet w przypadku ogromnych bibliotek muzycznych.
  • Niewielkie wymagania systemowe.
  • Obsługa wielu formatów.
Minusy:
  • Problematyczne tworzenie list odtwarzania.
  • Sporadyczne problemy z obsługą internetowych stacji radiowych

Winyl to w pełni bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz plików muzycznych, który charakteryzuje się intuicyjnym i prostym interfejsem, jak również znikomym obciążeniem zasobów systemowych.

 

Zdaniem wielu użytkowników, program Winyl stanowi ciekawą alternatywę dla innych popularnych odtwarzaczy muzycznych, takich jak Winamp czy też AIMP. Za jego pomocą bardzo szybko i w prosty sposób zorganizujemy nawet pokaźnych rozmiarów kolekcję muzyki i posegregujemy ją w wygodnej w obsłudze bibliotece multimediów. Po dodaniu nowych utworów, zostaną one posegregowane według indywidualnych preferencji tj. według albumu, wykonawcy, gatunku, roku produkcji czy też folderu.

 

Program Winyl wyposażono w inteligentną listę odtwarzania. Co to takiego? Otóż znajdziemy w niej zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, jak również listy losowych dźwięków i całych albumów. Ponadto do rąk użytkowników oddano tradycyjną wyszukiwarkę utworów przechowywanych na dysku twardym i wbudowanej listy odtwarzania, którą można w łatwy i przyjemny sposób modyfikować według własnych upodobań i preferencji.

 

Odtwarzacz wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych tj. MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC. Według producenta, oprogramowanie umożliwia zarządzanie ogromną liczbą utworów muzycznych, bez spadku wydajności zarówno samej aplikacji jak i całego systemu operacyjnego, co jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądaną cechą. Obciążające system, trudne w obsłudze i bardzo rozbudowane programy wyszły z mody. W opcjach programu znajdziemy również użyteczny korektor dźwięku jak również narzędzia do zmiany motywu graficznego odtwarzacza. Obecna jest także opcja odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0