WindowsProgramyWinyl 3.1

Winyl 3.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Winyl Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,48 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
108

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika.
  • Niewielkie wymagania systemowe.
  • Wysoka wydajność nawet w przypadku ogromnych bibliotek muzycznych.
  • Obsługa wielu formatów.
  • Kilka przydatnych i funkcjonalnych opcji.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z obsługą internetowych stacji radiowych
  • Problematyczne tworzenie list odtwarzania.

Winyl to w pełni bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze odtwarzacz plików muzycznych, który charakteryzuje się intuicyjnym i prostym interfejsem, jak również znikomym apetytem na zasoby systemowe. 

 

Zdaniem wielu użytkowników, program Winyl stanowi ciekawą alternatywę dla innych popularnych odtwarzaczy muzycznych, takich jak Winamp czy też AIMP. Za jego pomocą bardzo szybko i w prosty sposób zorganizujemy nawet pokaźnych rozmiarów kolekcję muzyki i posegregujemy ją w wygodnej w obsłudze bibliotece multimediów. Po dodaniu nowych utworów, zostaną one posegregowane według indywidualnych preferencji tj. według albumu, wykonawcy, gatunku, roku produkcji czy też folderu. 

 

Program Winyl wyposażono w inteligentną listę odtwarzania. Co to takiego? Otóż znajdziemy w niej zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, jak również listy losowych dźwięków i całych albumów. Rzecz jasna do rąk użytkowników oddano tradycyjną wyszukiwarkę utworów przechowywanych na dysku twardym i wbudowanej listy odtwarzania, którą można w łatwy i przyjemny sposób modyfikować według własnych preferencji i upodobań. 

 

Odtwarzacz wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych tj. MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC. Według producenta, oprogramowanie umożliwia zarządzanie ogromną liczbą utworów muzycznych, bez spadku wydajności zarówno samej aplikacji jak i całego systemu operacyjnego, co jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądaną cechą. Obciążające system, trudne w obsłudze i bardzo rozbudowane kombajny wyszły z mody. W opcjach programu znajdziemy również przydatny korektor dźwięku oraz narzędzia do zmiany motywu graficznego odtwarzacza. Nie zabrakło także opcji odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0