WindowsProgramyWinZip 19.5 Build 11475

WinZip 19.5 Build 11475 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
WinZip® International LLC
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
63,60 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba funkcji i przydatnych dodatków.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa mimo wielu możliwości i kombinacji.
  • Wysoka wydajność i szybkość działania.
  • Obsługa imponującej liczby formatów.
Minusy:
  • Niektórzy użytkownicy mogą być przytłoczeni ilością funkcji.

WinZip to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych programów do przeglądania, kompresji i dekompresji plików. Za pomocą tego prostego w obsłudze narzędzia możemy spakować wiele plików w jedno archiwum. Oprócz tego możemy również sprawdzić zawartość dowolnej paczki, a następnie wyodrębnić tylko wybrane pliki do wybranej lokalizacji. 

 

Program WinZip to idealne rozwiązanie zarówno do rozwiązań domowych, jak również do wielu zastosowań w firmie. Najnowsza wersja programu posiada między innymi odświeżony i udoskonalony interfejs na wzór tego zastosowanego w pakiecie Microsoft Office. Jeśli jednak ktoś preferuje poprzedni wygląd, bez problemu można powrócić do tradycyjnego interfejsu. Oczywiście najważniejszą cechą programu jest możliwość tworzenia archiwów w takich formatach, jak ZIP, ZIPX, LHA. 

 

Jeśli chodzi o otwieranie i rozpakowywanie, narzędzie poradzi sobie z takimi formatami, jak ZIP, ZIPX, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO etc. Do wielu funkcji można zaliczyć również umiejętność nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray oraz wysyłania plików za pomocą poczty elektronicznej. Co ciekawe, program posiada także wbudowanego klienta FTP oraz możliwość tworzenia listy ulubionych folderów użytkownika. Nie zabrakło również podglądu danych archiwalnych z uwzględnieniem informacji na temat oryginalnego i skompresowanego rozmiaru, całkowitej liczby plików, lokalizacji na dysku itp. 

 

Program WinZip dysponuje także rozbudowaną funkcjonalnością w zakresie zarządzania zawartością archiwów. Możemy między innymi dodawać pliki do archiwum, wczytywać obraz z kamery internetowej, wyświetlać pliki w przeglądarce, zmieniać nazwy, tworzyć dodatkowe katalogi, dołączać komentarze itp. Narzędzie wyświetla także szczegółowe informacje na temat plików w archiwach: typ, data, nazwa, rozmiar, ratio kompresji, atrybuty, szyfrowanie itd. 

 

Program WinZip spodoba się również miłośnikom fotografii i grafiki, gdyż podczas dodawania zdjęć, program może automatycznie zmieniać ich rozdzielczość, dodawać znaki wodne, konwertować do innego formatu lub bezpośrednio do pliku PDF. W najnowszej wersji programu WinZip pojawiło się także wsparcie dla coraz popularniejszych usług dysków w chmurze, takich jak Dropbox, Google Dysk, SkuDrive, Sugarsync czy ZipShare oraz możliwość współdzielenia plików na portalach społecznościowych, takich jak Twitter, LinkedIn oraz Facebook. 

 

Warto również wspomnieć o możliwości tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem filtrów wykluczających lub włączających pliki, w technologii przyrostowej, różnicowej lub pełnej, a także z zabezpieczaniem za pomocą hasła. To spodoba się przede wszystkim tym, którzy traktują komputer jak narzędzie pracy i nie mogą sobie pozwolić na nieprzewidywalną i długotrwałą awarię. Nie zabrakło także wielu opcji konfiguracyjnych z możliwością zmiany wyglądu za pomocą skórek oraz integracją z systemem Windows na czele. Początkujący użytkownicy mogą także skorzystać z bardzo obszernej dokumentacji, w skład której wchodzi poradnik, instrukcja obsługi oraz wskazówki dotyczące ciekawych funkcji. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0