WindowsProgramyWordPress 3.5.2

WordPress 3.5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Automattic, Inc.
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • duża ilość darmowych dodatków
  • skrypt prosty w obsłudze
  • polska wersja językowa
  • obsługa wielu typów baz danych

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS (Content Management System) służących do publikowania, edytowania i zarządzania treściami na stronach internetowych. Bardzo często wykorzystywany jest zarówno przez hobbystów, którzy posiadają proste witryny dotyczące ich zainteresowań, jak i przez ogromne portale informacyjno-tematyczne.

Najnowsza wersja skoncentrowana jest na popularnych obecnie trendach estetycznych oraz użytkowych. Dzięki prezentowanemu systemowi bez żadnego doświadczenia w tworzeniu stron WWW możemy szybko opublikować lub wyedytować newsy, artykuły, czy krótkie wzmianki na na danym portalu. Ponadto nie zabrakło opcji dodawania grafik, załączania materiałów wideo z popularnych serwisów (YouTube, Vimeo, itp) czy linkowania tekstu. WordPress to także doskonałe narzędzie dla internetowych bloggerów.

Pozwala szybko stworzyć profesjonalnie wyglądającego bloga i efektywnie nim zarządzać. Całość wydana został na zasadach licencji GPL. Jest więc w pełni darmowa, a dodatkowo otrzymujemy dostęp do kodu źródłowego, który możemy modyfikować dla własnych potrzeb.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0