WindowsProgramyWorld Geography Tutor 1.9

World Geography Tutor 1.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
AHA! Software Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.34 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Dobrze przygotowane mapy
  • Niskie wymagania sprzętowe
Minusy:
  • Archaiczny interfejs
  • Wysoka cena licencji

World Geography Tutor jest programem pomagającym w przyswojeniu nazw i położenia państw świata, a także stanów i regionów. Najechanie kursorem na obszar kraju powoduje wyświetlenie jego nazwy. 

Użytkownik ma też możliwość udziału w dwóch quizach: jeden polega na odgadywaniu nazwy wybranego na mapie państwa, a drugi na podawaniu lokalizacji podanego kraju. Program podaje też informacje o ilości mieszkańców, stolicy i fladze państw. World Geography Tutor to program edukacyjny, pozwalający w łatwy sposób poznać geografię wszystkich kontynentów świata. Jedynym problemem może być angielska wersja językowa.

World Geography Tutor posiada proste menu podobny oparty na interfejsie Windowsa. Mapy świata zostały przygotowane w klasycznym, dwuwymiarowym stylu, dzięki czemu program ma małe wymagania sprzętowe i może zostać uruchomiony nawet na starym laptopie. Wersja Trial pozwala na 15 dni bezpłatnego korzystania z programu. Licencja na pełną wersję to wydatek 15 dolarów. World Geography Tutor można zakupić na stronie producenta w formie elektronicznej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0