WindowsProgramyXmarks 4.2.3

Xmarks 4.2.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Xmarks
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
850 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodne, darmowe narzędzie dające dostęp do zakładek na wielu urządzeniach
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Brak wersji na Opera
  • Spotykane są problemy z synchronizacją zakładek

Xmarks 4.2.3 to jedna z bardziej popularnych wtyczek do większości znanych przeglądarek internetowych, która pozwala na zarządzanie, oraz synchronizację zakładek, a także szybsze surfowanie po Internecie przy użyciu zakładek innych użytkowników. Jeżeli więc posiadamy kilka własnych komputerów i chcemy, aby na każdym z nich znajdowały się wcześniej wybrane przez nas zakładki to teraz jest to już możliwe.

Xmarks za darmo wysyła je na specjalnie szyfrowany serwer, tak by w dowolnym miejscu i o dowolnej porze było można uzyskać do nich dostęp. Wszystko jest zabezpieczone oczywiście hasłem, tak więc nikt nie będzie mógł manipulować przy naszych zakładkach. Darmowy Xmarks pozwala także na przywrócenie poprzednio otwartych kart w przeglądarce na każdym komputerze, co do tej pory wydawało się wręcz niemożliwe. Bardzo dużym atutem tej aplikacji jest liczba dostępnych wersji językowych, dzięki którym możliwe jest korzystanie z Xmarks po polsku. Jeśli chodzi o platformy na których można  uruchomić Xmarks to zarówno XP, Vista, jak i Windows 7 doskonale współpracują z programem, Co więcej, twórcy zadbali by również możliwe było korzystanie z Xmarks pod Mac. Na razie nie ma jeszcze specjalnej edycji Xmarks pod Linux.

Warto jeszcze wspomnieć o przeglądarkach z którymi działa ta wtyczka, a są nimi Firefox, Internet Explorer, Chrome, oraz Safari. Download Xmarks pozwala uniknąć straty czasu przy przenoszeniu naszych zakładek, bądź wypalaniu ich na płytach. Dzięki temu programowi możemy w łatwy sposób stworzyć własny mini serwer w sieci z zakładkami do których uzyskamy dostęp zawsze i wszędzie. Pobierz Xmarks i uzyskaj dostęp do rewelacyjnej wtyczki do przeglądarek, która pozwoli Ci na dostęp do ulubionych zakładek z każdego komputera na świecie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0