WindowsProgramyXnView 2.03 Complete

XnView 2.03 Complete download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Gougelet Pierre-emmanuel
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Wygodne przeglądanie zdjęć
  • Polska wersja
  • Możliwość pracy na wielu plikach
Minusy:
  • Archaiczne środowisko pracy

XnView jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów. 

Program XnView posiada wszystkie, powszechne już funkcje programu graficznego – obracanie i przycinanie zdjęć; zmiana rozmiaru; modyfikacja jasności, kontrastu, nasycenia; tryb pełnoekranowy; pokaz slajdów z efektami; porównywanie obrazów; zrzut ekranu; filtry (rozmycie, mapowanie wypukłości, detekcja krawędzi etc); efekty (soczewka, fale, itp); zmiana ilości kolorów; edycja IPTC; tworzenie animowanych GIF i ICO; obsługa TIFF; zbiorowa konwersja i zmiana nazw plików; współpraca ze skanerem i drukarką; obsługa funkcji Przeciągnij i Upuść; tworzenie i edycja wielostronicowych dokumentów TIFF, DCX, LDF; tworzenie pasków obrazów; obsługa metadanych EXIF i IPTC. Nie są to wszystkie funkcje XnView. Pobierz i przekonaj się jakie możliwości daje ten program. 

XnView jest programem bezpiecznym, bez reklam i elementów szpiegujących. Jeśli chcesz rozszerzyć jego działanie, ściągnij wtyczki dostępne w internecie. Szukając "XnView plugin"możesz zaopatrzyć się w np. funkcje redukcji czerwonych oczu, narzędzia SDK, przeglądarkę ASCII, przeglądarkę Tagów ID3 i inne. Pluginy można ściągnąć między innymi z oficjalnej strony XnView z działu download.

XnView dostępny jest po polsku i w 43 innych językach. Pogram można pobrać w wersji podstawowej, bez pakietu wtyczek rozszerzających funkcjonalności lub w pełnej. Na Pobierz.pl proponujemy wersję pełną „Complete”, która waży zaledwie 15 MB. XnView jest aplikacją darmową do użytku niekomercyjnego. Mogą używać jej również organizacje non-profit. Firmy za licencję na 1 stanowisko muszą zapłacić 26 euro. Cena jednostka maleje w przypadku większych zamówień.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0