WindowsProgramyxp-AntiSpy 3.98-2

xp-AntiSpy 3.98-2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Chriss Conel
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,38 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
334

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Stosunkowo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Opisy wszystkich, nawet skomplikowanych opcji wraz z charakterystyką działania.
  • Możliwość odblokowania bardzo ciekawych i przydatnych opcji.
  • Funkcja tworzenia profilu użytkownika w systemie.
Minusy:
  • Przy nieumiejętnym stosowaniu ryzyko uszkodzenia systemu operacyjnego.
  • Mimo wszystko nie nadaje się dla zupełnie początkujących użytkowników.

xp-AntiSpy to niewielkie, choć niezwykle ciekawe i przydatne oprogramowanie do zmiany wszystkich ustawień systemu, które pierwotnie były ukryte lub zablokowane. Program poradzi sobie z obsługą nie tylko Windows XP, ale również nowszych odsłon – Vista i Windows 7.

Za pomocą programu xp-AntiSpy nie tylko zmienimy zaawansowane opcje i ustawienia systemu operacyjnego Windows, ale również zmodyfikujemy ustawienia domyślnych programów Microsoftu – Windows Media Player czy przeglądarki Internet Explorer - z możliwością całkowitego zablokowania lub usunięcia programu z dysku.

Z poziomu programu xp-AntiSpy użytkownik może uzyskać dostęp do kilkudziesięciu ukrytych i niedostępnych wcześniej dla początkujących ustawień. Wśród nich znajdziemy między innymi opcje, za pomocą których włączymy/wyłączymy aktualizacje systemu Windows, zablokujemy pobieranie informacji z Internetu przez program Windows Media Player, wyłączyć automatyczne aktualizacje przeglądarki Internet Explorer etc.

Oprócz tego nie zabrakło opcji dla zaawansowanych użytkowników, takich jak możliwość ukrycia komputera w sieci lokalnej, wyłączenia UAC i wiele, wiele innych. Co ciekawe, wszystkie odblokowane przez program xp-AntiSpy ustawienia posiadają krótkie opisy, dzięki czemu nawet początkujący mogą uzyskać informacje o skomplikowanych ustawieniach oraz efektach ich zmian. Wszystkie ustawienia można następnie zapisać w postaci profilu, co z kolei przyda się po instalacji systemu lub do ustawienia nowego komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0