WindowsProgramyYoWindow 3.0.149

YoWindow 3.0.149 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Repkasoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Atrakcyjne animacje prezentujące pogodę
  • Wygaszacz ekranu
Minusy:
  • W darmowej wersji prognoza jest pokazywana tylko na 3 dni

Znajomość warunków atmosferycznych jest rzeczą, która przyda się każdemu podróżnikowi, niezależnie od tego, czy przemieszcza się on autem, rowerem, motocyklem czy też pieszo. Aplikacja YoWindow pokazuje warunki atmosferyczne w dość ciekawy sposób – a mianowicie jako animację, gdzie widzimy opady deszczu czy silny wiatr. Oprócz tego otrzymujemy tu informacje dotyczące ciśnienia, wilgotności powietrza oraz temperatury.

Jako że mamy wydanie YoWindow jest po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z obsługą aplikacji. Program obsługuje większość polskich miast, jednak są oczywiście pewne ograniczenia. Wyświetlane informacje o pogodzie są dla dwóch lokalizacji na maksymalnie trzy dni naprzód. To wystarczająco, aby zaplanować mały wypad za miasto lub w jego okolice. Dostępny za darmo YoWindow korzysta z profesjonalnych serwisów synoptycznych, a wielu użytkowników chwali aplikację za prawdziwość prognoz.

Polecamy tą aplikację także ze względów estetycznych – jak prezentuje się ona w praktyce, można sprawdzić to na sceenshotach w galerii przy tym opisie. Od razu widać na nich, jak zmienia się okienko programu w stosunku do zapowiadanej pogody. Po co komu prognozy w radiu i telewizji? YoWindow pokazuje pogodę i jej zmiany w czasie rzeczywistym, więc w każdej chwili można sprawdzić, jaka będzie aura. Oczywiście niezbędne jest posiadanie łącza Internetowego – nie musi być ono jakieś specjalnie szybkie, ponieważ aplikacja nie wymaga dużej przepustowości łącza. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0