WindowsProgramyYoWindow 4.0 build 103

YoWindow 4.0 build 103 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Repkasoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,22 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
175

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Niewielki apetyt na zasoby systemowe.
  • Bardzo przydatny dodatek, nie tylko dla estetów.
  • Miłe dla oka animacje i motywy.
Minusy:
  • Mimo wszystko absorbuje kilka procent wydajności pamięci i procesora.
  • Wiele innych alternatyw nie wymagających instalacji.

YoWindow to prosta w obsłudze alikacja, która wyświetla na ekranie komputera najważniejsze informacje związane z panującymi w wybranym miejscu warunkami atmosferycznymi. Program jest w pełni darmowy oraz zużywa małą ilość zasobów systemowych.

 

Jedną z największych zalet aplikacji jest przede wszystkim sposób wyświetlania informacji o panujących warunkach atmosferycznych. Wszystko przekazywane jest za pomocą przyjemnych dla oka animacji, które obrazują różne zjawiska takie jak wiatr, opady, zmiany ciśnienia, temperatura, wilgotność, itp. Program obsługuje większość miast w Polsce, zaś wszystkie dane mogą być wyświetlane na przykład jako wygaszacz ekranu lub tapeta.

 

Dodatkowo, YoWindow możemy zainstalować także jako praktyczny dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome. Esteci z pewnością docenią zmiany, jakie zaszły w najnowszej wersji programu. Możemy przykładowo wybierać spośród różnych krajobrazów, co pozwala zmieniać wedle indywidualnych preferencji wygląd wszystkich animacji prezentujących aktualne warunki atmosferyczne.

 

Domyślnie do wyboru jest 5 różnych motywów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać dodatkowe z sieci i dobierać je według nastroju, pory roku, itp. Warto wspomnieć, że YoWindow pozwala zdefiniować kilka miast, które chcemy obserwować pod kątem pogody. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu. Pogodę możemy obserwować do 4 dni w przyszłość, zaś animacje zmieniają się w zależności od panującej pogody czy pory dnia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0