WindowsProgramyZello 1,76

Zello 1,76 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Zello Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,47 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
117

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Świetny komunikator sprawdzający się w biznesie.
  • Ciekawa zasada działania.
  • Kilka przydatnych opcji.
  • Prosta konfiguracja.
Minusy:
  • Nieco irytujący na co dzień sposób rozmowy.

Zello to prosta w obsłudze, w pełni darmowa i bardzo funkcjonalna aplikacja, za pomocą której będziemy mogli prowadzić komunikację głosową za pośrednictwem Internetu.

 

Za pomocą programu Zello możemy prowadzić rozmowy zarówno z jedną osobą, jak i wieloma kontaktami jednocześnie tworząc połączenie konferencyjne. Co ciekawe, program dostępny jest zarówno na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows, jak i na urządzenia mobilne, np. iPhone, BlackBerry i inne, pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych Google Android oraz Windows Phone w wersji 8 lub nowszej. A jak wygląda komunikacja za pomocą Zello?

 

Co ciekawe, odbywa się ona w nieco inny sposób, niż w przypadku tradycyjnych komunikatorów bądź telefonów. Otóż rozmówca, chcąc wysłać wiadomość audio wybranej osobie, klika w odpowiedni przycisk i wypowiada jej zawartość. Po zwolnieniu przycisku, nagrana w ten sposób wiadomość jest automatycznie wysyłana do odbiorcy. Działa to na zasadzie walkie-talkie i co prawda nie umożliwia prowadzenia tradycyjnych rozmów na żywo, ale z pewnością jest ciekawą formą komunikacji.

 

 

Oczywiście program posiada wiele funkcji znanych z tradycyjnych komunikatorów. Mowa między innymi o możliwości ustawiania statusu dostępności, przeglądania historii rozmów, powiadamiania o nadesłanych wiadomościach, itp. Na uwagę zasługuje także możliwość korzystania z programu w biznesie. Zello współpracuje bowiem z terminalami Motorola, Intermec i Honeywell. Ponadto zapewnia bezpieczną komunikację poprzez zaawansowane szyfrowanie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0