WindowsProgramyZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 11.0.780.000

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 11.0.780.000 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Check Point Software Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
474

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Skuteczny firewall
  • Wydajny silnik
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Tylko jedna aktualizacja sygnatur na 24 h

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall to darmowy pakiet gruntownie zabezpieczający komputer przed atakami hackerskimi i złośliwym oprogramowaniem. 

Aplikacja powstała na bazie komercyjnych narzędzi firmy ZoneAlarm takich jak Internet Security Suite oraz Extreme Security. Podobnie jak one, została wyposażona w rozbudowany firewall – zaporę ogniową – chroniącą użytkownika komputera przed atakami ludzi i programów. Poza tym, zaimplementowano rozbudowany moduł antywirusowy, wyszukujący i usuwający złośliwe oprogramowanie: wirusy, rootkity i spyware. Program zapewnia ochronę podczas korzystania z sieci, chroni dane osobowe podawane w Internecie oraz kontroluje pobieranie pliki, które mogą być zainfekowane wirusami. 

W odróżnieniu do płatnych wersji, ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall, nie posiada narzędzia PC Tune-up, pozwalającego zoptymalizować działania komputera: oczyścić go, tak by zapewniał większą wydajność. W darmowej wersji pakietu zabrakło również filtrów rodzinnych, ograniczających dostęp do stron nieodpowiednich dla dzieci np. witryn z materiałami pornograficznymi. Największym minusem ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall jest częstotliwość aktualizacji sygnatur – program może robić to tylko raz na 24 h. Wersje płatne łączą się z serwerem firmy ZoneAlarm i pobierają aktualne sygnatury co godzinę. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0