WindowsProgramyZoner Draw 5

Zoner Draw 5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Zoner Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
59.17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
461

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Obsługa warstw
  • Spore opcje edycji
Minusy:
  • Program nie jest rozwijany

Zoner Draw 5 to edytor grafiki wektorowej pozwalający na zaawansowaną obróbkę oraz tworzenie nowych dzieł od nowa. Program daje możliwość kreowania plakatów, ulotek, ilustracji do książek, szat graficznych, wizytówek, kalendarzy oraz innych materiałów graficzno-tekstowych.

Program posiada możliwość importowania bitmap oraz grafik wektorowych, rysowania map oraz blueprintów, czyli technicznych rysunków. Podczas pracy możemy korzystać z bogatej palety kształtów, czcionek i funkcji. Zoner Draw 5 daje możliwość zaawansowanej edycji tekstu i pozwala na pracę na warstwach, podobnie jak najbardziej zaawansowane narzędzia tego typu. Aplikacja została wyposażona w pakiet efektów graficznych, dzięki którym można w prosty sposób odmienić wygląd projektu. Pliki wynikowe stworzone w Zoner Draw 5 można zapisać w jednym z wielu formatów graficznych lub wyeksportować do PDF.

Zoner Draw 5 jest aplikacją działającą na systemie Windows, dostępną jedynie w angielskiej wersji językowej. Aplikacja nie jest już rozwijana, jednak producent rozwija edytor grafiki Zoner Photo Studio, którego wersję testową również znajdziecie na Pobierz.pl.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0