WindowsProgramyZoner Photo Studio 15.0.1.7

Zoner Photo Studio 15.0.1.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Zoner Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
60.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
275

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Łatwy backup zdjęć
  • Duże możliwości edycji zdjęć
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Wysoki koszt pełnej wersji

Zoner Photo Studio jest programem służącym do szeroko rozumianej obróbki zdjęć cyfrowych: umożliwia pobranie do komputera, automatyczne i kreatywne edycje i usuwanie wad fotografii, narzędzia do łatwej archiwizacji i obszerne możliwości publikowania zdjęć.

Program nadaje się dla początkujących, użytkowników zaawansowanych i doświadczonych fotografów: pozwala na podstawą oraz rozbudowaną obróbkę zdjęć, zarządzanie galeriami i intuicyjne tworzenie backup-ów biblioteki zdjęciowej. 

Główne funkcje programu:

•Pobieranie obrazków: wsparcie wszystkich typów aparatów cyfrowych (USB Mass Storage lub skanowanie WIA), przez interfejs TWAIN, pobieranie sieci, rozszerzony zrzut ekranu i przenoszenie danych z aktówki. Konwersja ("wywołanie") formatu Canon RAW (CRW/CR2), DNG lub innego typu pliku RAW.

•Profesjonalne narzędzia do stylizacji zdjęć: wszystko w celu poprawienia zdjęć i usunięcia wad obrazu: obróbka naświetlania za pomocą poziomów i krzywych, obróbka kolorów, ostrości, rozjaśnienia cieni, redukcja efektu czerwonych oczu, redukcja szumu i wady chromatyczne, eliminacja winietacji i perspektywy, porównanie horyzontu i zbieżnych linii, filtr przejściowy, narzędzia do retuszowania ze wsparciem tabletów czułych na nacisk, pieczątka, żelazko, pędzel z kolorami i efektami, wypełnienia. Obrót i kadrowanie, grupowe operacje ze zdjęciami..

•Czarowanie obrazkami: efektowna obróbka zdjęć: przeniesienia na odcienie szarości, efekty kolorystyczne, eksplozja, obraz olejny, stare zdjęcie, dodanie ziarnistości, szczegóły, falowanie i inne. Ramki, koperty, miękkie cienie, przezroczyste brzegi i inne.

•Zarządzanie archiwum cyfrowym: opisy, notatki tekstowe i dźwiękowe, słowa kluczowe, katalogi nośników zewnętrznych (CD/DVD). Przejrzyste wyszukiwanie, filtrowanie widoku i sortowania, operacje na plikach, grupowa zmiana nazwy i konwersja. Praca ze współrzędnymi geograficznymi (GPS): dopasowywanie, pokazanie na mapie, wyszukiwanie

•Nieograniczone możliwości drukowania i prezentacja fotografii: druk według szablonów graficznych, druki indeksowe, druki kalendarzy, oszczędzanie papieru, eksport albumów do PDF, galerie sieciowe ze wsparciem struktury drzewka, przeniesienie FTP, optymalizacja wysyłania zdjęć e-mailem, bezpośrednie nagrywanie CD/DVD. Z zewnętrzną przeglądarką i tworzeniem Video CD, wyświetlanie programu i wyświetlanie PDF z efektami. Wsparcie miejscowych fotolabów.

•Specjalne graficzne narzędzia do publikowania: składanie jednego zdjęcia z większej ilości zdjęć źródłowych. Tworzenie pionowych i poziomych panoram, obrazków 3D (anaglifów) i składanie zdjęć HDR.

Zoner Photo Studio jest rozpowszechniany w dwóch wersjach: Home (34.99 dol.) oraz Pro (69.99). Przed zakupem warto sprawdzić 30-dniową wersję testową, dostępną na Pobierz.pl.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0