WindowsProgramyKPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.14.B

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów 2.14.B download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Varico
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
120 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
472

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Mnogość najróżniejszych opcji, dodatków, narzędzi i konfiguracji.
  • Współpraca z innymi programami firmy Varico.
  • Ciągłe aktualizowanie i zgodność z najnowszymi przepisami.
Minusy:
  • Użytkownicy z minimalnym doświadczeniem informatycznym mogą wymagać wstępnego szkolenia.

KPiR Książka Przychodów i Rozchodów to bardzo przydatny, przede wszystkim w małych i średnich firmach program, za pomocą którego możemy prowadzić ewidencję kosztów i zakupów, wystawiać deklaracje podatkowe i ZUS etc.

Oprócz tego program KPiR Książka Przychodów i Rozchodów oferuje  pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży, co z pewnością przyda się w niewielkiej firmie, której właściciel sam może sprawować pieczę nad zadaniami, które zazwyczaj zlecane są księgowej lub firmie rachunkowej. Co więcej, w zależności od wybranej wersji, program będzie w stanie obsłużyć księgowość jednej lub kilku firm jednocześnie.

W ofercie firmy Varico znajdziemy wiele dodatkowych opcji i narzędzi, ale bez względu na to co wybierzemy, wszystkie rozwiązania są bardzo funkcjonalne i zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 26.08.2003r. (z wyłączeniem rolników prowadzących działalność gospodarczą) w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Warto również wspomnieć o stałym aktualizowaniu wraz ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi.

Ponadto wypada wspomnieć o kilku zaletach. Przede wszystkim prostota obsługi, któ®a sprawia, że nawet początkujący użytkownicy po krótkim treningu będą w stanie prowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów. Na uwagę zasługuje także możliwość skorzystania z bazy ponad 1500 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji, jak również obsługa dowolnej ilości przedsiębiorstw i praca w sieci na dowolnej liczbie stanowisk (tylko w wersji sieciowej). Program KPiR Książka Przychodów i Rozchodów wyposażono także w moduł do obsługi pracy zdalnej oraz funkcję raportów mailowych.


Zalet programu KPiR Książka Przychodów i Rozchodów jest mnóstwo, ale z pewnością największą jest wyeliminowanie konieczności ręcznego prowadzenia księgowości. Wszystko odbywa się w środowisku wirtualnym na komputerze z możliwością stworzenia wielu kopii bezpieczeństwa zarówno na nośnikach zewnętrznych (płyty, pamięci USB, dyski twarde), jak również w chmurze na dyskach wirtualnych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0