INTERNETJak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer

Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer

Korzystanie z dodatków, które pomagają opanować lawinę reklam na wielu stronach są w powszechnym użytku już od dłuższego czasu. Niestety zdarza się, że ich agresywne działanie niesie odwrotne skutki wyłączając różne treści na stronach. Rozwiązaniem jest oczywiście chwilowe wyłączenie AdBlocka. Jak to zrobić?

 

1. W przeglądarce Google Chrome klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonę AdBlocka i z menu wybrać opcję „Usuń z Chrome”. Taka operacja całkowicie wyłączy i usunie dodatek z przeglądarki.

 

Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer - zdjęcie

 

2. W przeglądarce Internet Explorer/Microsoft Edge klikamy w trzy kropki w prawym górnym rogu okna, a następnie prawym klawiszem myszy na ikonie AdBlock, a następnie wybieramy „Zarządzaj”. W nowym menu przestawiamy opcję na „Wyłączone”.

 

Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer - zdjęcie 2

 

3. W przeglądarce Mozilla Firefox klikamy na ikonkę trzech pasków w prawym górnym rogu okna, a następnie z menu wybieramy „Dodatki”. W nowym oknie wybieramy „Rozszerzenia”, a następnie klikamy na „Wyłącz” przy dodatku AdBlock. 

 

 Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer - zdjęcie 3

 

4. W przeglądarce Opera klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonce Adblock w prawym górnym rogu okna i z menu wybieramy opcję „Zarządzaj rozszerzeniem…”. W nowym oknie klikamy na „Wyłącz” w panelu zarządzania dodatkiem Adblock. 

 

Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer - zdjęcie 4

 

Istnieje również możliwość wyłączenia Adblock’a dla wybranej strony internetowej, aby na przykład swobodnie obejrzeć film bez irytujących adnotacji. W tym celu, na wybranej stronie internetowej, klikamy lewym przyciskiem myszy na ikonkę Adblock i wybieramy opcję „Włączony na tej stronie”. Po chwili ikonka Adblock zmieni barwę na szarą, co oznacza, że dodatek jest nieaktywny na danej stronie. 

 

Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer - zdjęcie 5

 

Autor

Kamil
2+2=

Komentarze - Jak wyłączyć Adblock w Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer

  • ~ Ktośka @~jan u mnie tak samo
  • ~ jan Nie ma w moim dodatku AdBlock a cały czas błokuje...............

PARTNERZY SERWISU: