Program do dobierania fryzur damskich i męskich

Program do dobierania fryzur damskich i męskich

Zmiana fryzury to decyzja, która może wpłynąć na nasze samopoczucie nawet przez długi czas. Dlatego warto przed wybraniem się do fryzjera, samemu spróbować dobrać fryzurę. Jak to zrobić? Są programy do dobierania fryzur damskich i męskich. 

 

HappyHair to aplikacja online pozwalająca na wgranie swojego zdjęcia o dopasowanie do niego ponad  7 tys. fryzur (damskich i męskich). Wyszukiwanie stylizacji jest proste, dzięki funkcji kategoryzacji. Jeśli użytkownik nie ma swojego zdjęcia portretowego, może skorzystać z przykładowych zdjęć twarzy i dostosować obrys twarzy do swojego wyglądu.  

 

Program do dobierania fryzur damskich i męskich - zdjęcie

 

HappyHair jest dostępne w darmowej wersji, ale pozwala ona jedynie sprawdzić jak działa aplikacja. Liczbę fryzur ograniczono do 64 pozycji, więc by w pełni skorzystać z możliwości programu, konieczne jest wykupienie abonamentu Premium kosztującego 19 zł + VAT na 3 miesiące użytkowania.

 

Aplikacją online zbudowaną na technologii HappyHair jest darmowy Wirtualny Stylista serwisu fleszstyle.pl, którego baza fryzur robi wrażenie, a obsługa jest zbliżona do komercyjnej aplikacji, prezentowanej powyżej.

 

Program do dobierania fryzur damskich i męskich - zdjęcie 2

 

Podobną funkcjonalność zapewnia Wirtualny Stylista ROSSNet, zawierający fryzury autorstwa Jacka Olejniczaka oraz paletę stylizacji gwiazd, które można nanosić na swoje zdjęcie oraz program Mój Wirtualny Stylista.

 

Program do dobierania fryzur damskich i męskich - zdjęcie 3

 

 

Ci, którym nie będzie przeszkadzać angielska wersja językowa, powinni sprawdzić Virtual Makeover -zaawansowaną aplikację online pozwalającą na dokonanie kompleksowej stylizacji: do fryzury, przez makijaż, aż po akcesoria. Aplikacja jest bardzo rozbudowana, szczególnie w zakresie kosmetyków. Odwzorowano prawdziwe produkty, a użytkownik może wybierać konkretne produkty różnych firm.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: