MOBILEJak wyłączyć pocztę głosową w Plusie?

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plusie?

Masz włączoną pocztę głosową w sieci Plus, ale nie wiesz jak ją wyłączyć? Poniżej przedstawiamy szybki poradnik, dzięki któremu rozwiążesz swój problem.

 

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plusie?  - zdjęcie

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plusie na kartę/mix?

Na klawiaturze numerycznej należy wpisać kod 122*00# , a następnie potwierdzić przyciskiem zadzwoń (zielona słuchawka).

Można również skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Plus i poprosić o wyłączenie poczty głosowej. W tym celu należy zadzwonić do konsultanta pod numer 2601 (w przypadku telefonu z sieci Plus) lub pod numer 601 102 601 (z dowolnego telefonu). Wówczas należy podać konsultantowi niezbędne informacje o które poprosi i poczta głosowa zostanie wyłączona.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plusie na abonament?

1. Pocztę głosową w sieci Plus możemy wyłączyć z poziomu usługi Plus Online. Na początek logujemy się do usługi Plus Online pod adresem https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/loginStep1.action. Teraz wystarczy przejść do odpowiednich ustawień: zakładka Usługi --> Poczta głosowa --> Zmień --> Potwierdzam.

2. Na klawiaturze numerycznej wpisujemy kod: ##002# a następnie potwierdzamy przyciskiem zielonej słuchawki (połączenie). 

Autor

Lukasz
2+2=

Komentarze - Jak wyłączyć pocztę głosową w Plusie?

  • ~ Iza ##002# zadziałało w plusie na abonament :)
  • ~ fickMick w plusie na abonament zadziałało
  • ~ Wiktor Działa z gwiazdką na początku *122*00#
  • ~ bobik w usługach nie ma opcji wyłączana poczty głosowej
  • ~ mazak Nigdzie nie ma w necie jak wyłączyć pocztę będąc za granicą - oczywiście krótki kod nie działa i nie mam zamiaru dzwonić do nich.
  • ~ jar Gówno, nie działa.

PARTNERZY SERWISU: