Jak nagrać rozmowę na Skype?

Jak nagrać rozmowę na Skype?

Skype to jeden z najpopularniejszych narzędzi do rozmów głosowych i wideo. Niestety, nie wszystkie funkcje są w nim dostępne. Nie można nagrać rozmowy, ale na szczęście są dodatkowe programy, które pozwalają na przechwycenie głosu ze Skype'a i zapisania go do pliku. 

 

Do wyboru masz kilkanaście aplikacji polecanych przez twórców Skype'a. Wybrane aplikacje to: Amolto Call Recorder, Callnote Premium Call Recorder, G-Recorder czy MP3 Skype Recorder. Wybór aplikacji zależy głównie od naszych preferencji. Warty uwagi jest m.in. MP3 Skype Recorder, który cechuje się prostym interfejsem. 

 

Jak nagrać rozmowę na Skype? - zdjęcie

 

By uruchomić nagrywanie wystarczy włączyć przycisk On. Po zakończeniu rozmowy, wybierz Off. Pliki zapisywane są w wybranym przez nas folderze, w formacie MP3, który jest łatwo możemy edytować np. przyciąć. 

 

MP3 Skype Recorder możesz pobrać na witrynie www.voipcallrecording.com/MP3_Skype_Recorder.  Jeśli będziesz miał problem z uruchomieniem, upewnij się że posiadasz .Net Framework 4.0. Program jest dedykowany dla platformy Windows Vista, 7 i 8. Jeśli masz Windows XP, możesz skorzystać z aplikacji Evaer. Z myślą o MacOSX przygotowano Taptur czy Vodburner.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: