Jak odblokować PDF do kopiowania lub druku?

Jak odblokować PDF do kopiowania lub druku?

By odblokować dokument PDF możesz skorzystać z aplikacji online lub tradycyjnych programów, które w dwa kliknięcia pozwolą na udostępnienie opcji wydruku, kopiowania czy podziału.

 

Do tego celu możesz wykorzystać aplikację PDF Password Remover, która w testowej wersji pozwala na uruchomienie jej 100 razy. 

 

 

Jeśli cenisz sobie szybkie, online'owe rozwiązania, sięgnij po PDFUnlock!, program dostępny w chmurze pozwalający na przesłanie pliku na serwer, odblokowanie go i pobranie na dysk. Pliki można wczytać z dysku lub z usług Dropbox i Google Drive. Aplikacja daje możliwość pracy w trybie bezpiecznego połączenia (HTTPS), choć jeśli zamierzasz odblokowywać bardzo ważny dokument, należy zastanowić się czy nie lepiej skorzystać z tradycyjnego programu instalowanego na dysku, który nie wysyła dokumentu na serwer.

 

 

W obu wypadkach proces odblokowywania następuje automatycznie - wystarczy wybrać plik i dokonać procesu odblokowywania, by móc cieszyć się z funkcji wydruku i edycji. 

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ marry Plik PDF można odblokować za pomocą haseł i kilku papierów wartościowych, takich jak kopiowanie, edycja i drukowanie. odblokowanie to hasło nie jest legalne, ale użytkownicy mogą łatwo odblokować kopiowanie, edytowanie i drukowanie ochrony z osobistych dokumentów PDF. dostępnych jest niewiele narzędzi, które mogą łatwo odblokować tego rodzaju ograniczenie.