Jak w internecie oglądać telewizję?

Jak w internecie oglądać telewizję?

Telewizja stopniowo przenosi się do internetu. Dzięki szerokopasmowemu dostępowi do sieci możemy oglądać telewizję nie posiadając tradycyjnego odbiornika. Oto kanały, które są dostępne w sieci. 

 

Jak w internecie oglądać telewizję? - zdjęcie

 

Wśród kanałów oferujących pełny dostęp do telewizji online jest Eska TV, Fokus TV, Polo Tv, Eska Party TV, Eska Best Music TV, Eska Rock TV, Music VOX TV, Music VOX TV Old's Cool, Wawa TV, Polo Party TV, które są dostępne za darmo, na platformie EskaGO. Jest to aplikacja online, oferująca bezpośredni strumień wideo - to co widzimy na ekranie komputera, jest emitowane w telewizji. 

 

Transmisje live z wydarzeń sportowych pojawiają się na Ipla.tv - platformie Polsatu. Materiały są najczęściej dostępne za opłatą. Użytkownicy Cyfrowego Polsatu lub osoby wykupujące pakietowy dostęp do kanałów Polsatu mogą korzystać z pełnej oferty Cyfrowego Polsatu na komputerze czy tablecie. Kanały telewizyjne dostępne online na Ipla.tv to m.in. Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Filmbox, Discovery, 4 Fun TV, AXN, Superstacja czy Kino Polska. Dostęp do kanałów można wykupić pakietowo.

 

Jak w internecie oglądać telewizję? - zdjęcie 2

 

Osoby chcące oglądać programy i seriale z telewizji Polsat mogą skorzystać z oferty VOD dostępnej na Ipla.tv. Są to najczęściej darmowe materiały. Podobną ofertę ma Player.pl, serwis telewizji TVN, z tym że on nie oferuje możliwości oglądania wybranych kanałów telewizyjnych online. Identycznie sprawa prezentuje się w przypadku Telewizji Polskiej prowadzącej VOD TVP.

 

Na stronie Orange posiadacze dostępu do Orange Sport mogą oglądać na żywo, w internecie kanał (www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport.phtml).

 

Oferta telewizji online jest jeszcze niepełna, ale z czasem do walki o internetowego widza przystąpią kolejne stacje, więc warto monitorować serwisy VOD.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: