Notatnik w chmurze? To niezwykle przydatne!

Notatnik w chmurze? To niezwykle przydatne!

Era tradycyjnych notatek przyklejanych do ekranu komputera już minęła. Aplikacje instalowane na komputerze czy Sticky Notes z Windowsa nie mają pełnej funkcjonalności. To czas programów do notatek w chmurze!

 

Zalety aplikacji do notatek są działających w chmurze są niepodważalne. Masz dostęp do swoich zapisków z każdego komputera i urządzenia mobilnego. Wystarczy tylko dobrze wybrać odpowiednią aplikację. 

 

Notatnik w chmurze? To niezwykle przydatne! - zdjęcie

 

Użytkownicy przeglądarki Chrome mogą zdecydować się na Quick Note. Program lokuje się w zakładce Aplikacje i daje dostęp do w pełni funkcjonalnego narzędzia pozwalającego na przechowywanie tekstu i linków. Program posiada wygodną wyszukiwarkę pozwalającą na łatwe przeglądanie zasobów. Najważniejsze jest jednak to, że jest połączony z serwisem Diigo. Notatki synchronizują się w chmurze na koncie użytkownika i masz do nich dostęp na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. 

 

Notatnik w chmurze? To niezwykle przydatne! - zdjęcie 2

 

Drugim wartym uwagi programem jest Google Keep – narzędzie jest dostępne w postaci aplikacji online oraz aplikacji w Google Play na systemie Android.

 

Notatnik w chmurze? To niezwykle przydatne! - zdjęcie 3

 

Trzeci program posiadający dużą funkcjonalność to Wunderlist – aplikacja jest dostępna w postaci online oraz jako program na smartfony i tablety. Aplikacja specjalizuje się w tworzeniu list rzeczy do zrobienia, ale może być również wykorzystywana jako miejsce na magazynowanie notatek i pomysłów. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość nagrywania notatek głosowych. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: