Program do odtwarzania DVD - jak wybrać?

Program do odtwarzania DVD - jak wybrać?

Nie wszystkie odtwarzacze multimedialne dobrze radzą sobie z odtwarzaniem płyt DVD. Jaką aplikację wybrać, by być w pełni zadowolonym? Oto nasze propozycje.

 

 

Wartą uwagi aplikacją pozwalającą na odtwarzanie nie tylko filmów DVD, ale również Blu-Ray w wersji 2D i 3D jest DVD-Ranger Player. Mimo, że program jest darmowy (licencja freeware), to posiada duże możliwości, radzi sobie z dużymi rozdzielczościami (do 2560 x 1440 pikseli) i ma przejrzysty, prosty interfejs. 

 

 

Ci, którzy od odtwarzacza oczekują nie tylko sprawnego odtwarzania filmów, ale również narzędzi do konwersji, poprawiania jakości filmów czy narzędzi edycyjnych, mogą sprawdzić WinDVD Pro, będący multimedialnym odtwarzaczem filmy Corel. Program ma duże możliwości w zakresie odtwarzania i konwersji materiałów wideo. W przeciwieństwie do pierwszego prezentowanego programu, WinDVD Pro jest aplikacją płatną. 

 

Inne, znane i polecane programy do odtwarzania DVD to TotalMedia Theatre oraz DVD X Player Standard. Oba są rozpowszechniane na licencji trial.

2+2=