Ranking najlepszych serwisów randkowych

Ranking najlepszych serwisów randkowych

Szukasz sympatii w internecie? W sieci jest wiele serwisów pomagających znaleźć wymarzonego partnera. My pokażemy te najlepsze.

 

W przypadku tego typu serwisu jednym z najważniejszych kryteriów jest popularność. To społeczność stanowi o sile portalu randkowego. Najpopularniejszym serwisem w Polsce jest Sympatia, która każdego miesiąca notuje około miliona użytkowników pojawiających się na portalu, a w serwisie można odnaleźć ponad 5 milionów profili. 

 

 

Serwis posiada prosty, choć archaiczny, interfejs oraz przejrzyste zasady. Rejestracja i korzystanie z podstawowych funkcji jest darmowe, ale Sympatia, podobnie jak inne portale tego typu, posiada rozbudowaną ofertę premium. 

 

 

Warto przy tym wspomnieć, że Onet stworzył również serwis Sympatia Plus, zbudowany na nowoczesnym interfejsie.

 

Drugim, niezwykle popularnym serwisem jest eDarling, wyróżniający się niezwykle rozbudowanym kwestionariuszem osobowym, składającym się z ogromnej liczby pytań. Po uzupełnieniu profilu, co może zająć nawet kilkanaście minut, użytkownik otrzymuje pierwsze profile osób, które są zbieżne z naszymi wymaganiami. 

 

 

Serwis eDarling posiada bardzo szeroką ofertę premium, która nie jest tania. To jedna z największych wad tego portalu. 

 

Fotka nie serwisem ściśle randkowym. Została zbudowana jako portal społecznościowy, ale jest wykorzystywana jako narzędzie do poszukiwania partnerów, szczególnie przez nastolatków i studentów. 

 

 

Serwis jest przyjazny w obsłudze, posiada aplikacje mobilne i jest nastawiony na ocenianie profili i interakcję między użytkownikami, co ułatwia sprawna wyszukiwarka. Fotka posiada model premium, ale nie wpływa ona aż tak na odbiór serwisu jak w przypadku eDarling

 

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ Magdalena Ja osobiście korzystam z buziak.pl oraz badoo. Oba portale spełniają moje oczekiwania.