Sposób na szybkie rozwiązywanie zadań z matematyki

Sposób na szybkie rozwiązywanie zadań z matematyki

Nie każdy jest miłośnikiem nauk ścisłych. Umysł humanistyczny nie potrafi i nie lubi przyjmować wiedzy np. z matematyki, zaś kilkanaście zadań w pracy domowej potrafi pochłonąć kilka godzin. Na szczęście jest rozwiązanie, które w znaczący sposób pomaga w nauce i przyspiesza rozwiązywanie zadań z matematyki.

 

Jeszcze kilka lat temu receptą na trudne zadania z matematyki było… odpisanie od kogoś lub poszukanie rozwiązania w Internecie. Nikt nawet nie wyobrażał sobie, że rozwiązanie zadanie jest proste jak… zrobienie zdjęcia. Z aplikacją PhotoMath na Androida lub iOS to możliwe! 

 

PhotoMath to bardzo prosta obsługa przeznaczona dla uczniów, którzy mają problem z zadaniami z matematyki. Za pomocą tego programu szybko i sprawnie rozwiążemy nawet skomplikowane działania matematyczne. 

 

 

Działanie programu jest bajecznie proste – wystarczy… zrobić zdjęcie książce! Wydaje się niemożliwe, ale program bazuje na algorytmie rozpoznawania pisma, dlatego też wystarczy zrobić zdjęcie za pomocą wbudowanego w smartfon aparatu stronie z zadaniem, zaznaczyć działanie, które ma być rozwiązane, zaś po chwili program poda wynik. 

 

Przy skomplikowanych równaniach przyda się opcja rozwiązywania zadania krok po kroku, dzięki czemu możemy sprawdzić jak prezentują się poszczególne etapu zadania. Aplikacja obsługuje podstawowe działania matematyczne, takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, ułamki, a także równania liniowe, funkcje oraz logarytmy.

 

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ 123emi Okej