Strona dla kobiet

Strona dla kobiet

Kobieca cześć internetu w ostatnich latach bardzo się rozwinęła. Różnego rodzaju stron dla kobiet jest niezwykle dużo. Oto kilka rad dotyczących tego, co warto odwiedzić w sieci. 

 

 

Portale kobiece i fora

 

Każdy duży portal internetowy (gazeta.pl, wp.pl, onet.pl, o2.pl, interia.pl) posiada prężnie rozwijaną sekcję dla kobiet zajmującą się modą, urodą, gotowaniem, przygotowaniami do ślubu, poradami dotyczącymi domu, dzieci czy zdrowia. Nie brakuje również wygodnych kalkulatorów BMI, kalendarzyków czy horoskopów. W internecie możesz odnaleźć niemal wszystko, co znajduje się w popularnych pismach. 

 

Obok sekcji dla kobiet w portalach internetowych, znajdują się również strony poświęcone tylko tematyce kobiet takie jak Wizaz.pl czy Ofeminin.pl. Warto pamiętać, że serwisy tego typu posiadają bardzo popularne fora internetowe, które są kolejnym punktem, które warto odwiedzić.

 

Vlogi

 

Od kilku lat niezwykłą popularność zdobywają Vlogi, czyli blogi prowadzone metodą nagrań wideo. Najpopularniejszym miejscem, w którym pojawiają się tego typu materiały jest YouTube. Obok vlogów dotyczących gier wideo, życia, motoryzacji czy piwa, nie brakuje kanałów prowadzonych przez kobiety, których tematyka to kosmetyki, rady dotyczące makijażu i stylizacji. Nie brakuje również luźnych opowieści z życia vlogerek. Warto rozpocząć włączenia strony głównej YouTube i sprawdzenia najpopularniejszych vlogerek. Pamiętaj, że posiadając konto na YouTube możesz subskrybować kanał, przez co otrzymywać powiadomienia, gdy osoba, którą obserwujesz doda nowy filmik.

 

Blogi modowe i inne

 

Drugim rodzajem aktywności internetowej, który zaliczył niebywały wzrost popularności, są blogi modowe, prezentujące w atrakcyjnej formie różnego rodzaju stylizacje. 

 

Strony tego typu są łatwo dostępne w Internecie, a te najbardziej popularne, są dochodowym interesem, przynoszącym popularność.

 

Poza blogami modowymi, istnieje potężna grupa stron dla kobiet podejmująca temat kulinariów. Wiele blogów modowych i zajmujących się kuchnią jest zbudowana na platformie blogowej Blogspot.com. 

 

Aplikacje online

 

Obok statycznych stron internetowych, nie brakuje również interaktywnych miejsc w sieci. Dobrym przykładem są aplikacje do stylizacji fryzur. Jest ich sporo: niektóre są darmowe, inne płatne, ale jedno jest pewne - każda kobieta będzie mogła znaleźć interesujące narzędzie. 

 

Programy tego typu pozwalają na wczytanie swojego zdjęcia portretowego i dokonanie obróbki: zmianę fryzury czy kompleksowy makijaż przygotowanym przed producenta narzędziami. Do przykładowych aplikacji należy Wirtualny stylista, Virtual Makeover, Happyhair czy Mój wirtualny stylista.

2+2=