INTERNETJak dodać stronę do zaufanych w Adblock, Adblock Plus i uBlock?

Jak dodać stronę do zaufanych w Adblock, Adblock Plus i uBlock?

Adblock, Adblock Plus oraz uBlock to świetne dodatki dla osób, które często przeglądają Internet i mają dość uporczywych reklam. Niekiedy jednak funkcjonalność tego narzędzia, w przypadku niektórych witryn, potrafi dać się we znaki. Na szczęście jest na to recepta.

 

Jeśli chcemy wyłączyć blokowanie reklam na wybranych stronach, możemy dodać je do wyjątków, by podczas odwiedzin reklamy były wyświetlane, zaś Adblock, Adblock Plus czy uBlock nie wpływał na żadne funkcjonalności, tj. odtwarzanie filmów itp.

 

Adblock

 W dodatku Adblock klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonce w prawym górnym rogu, a następnie wybieramy pozycję "Opcje". Następnie w nowym oknie wybieramy zakładkę "Dostotuj" i w okienku wpisujemy adresy stron, które mają być przez Adblock pomijane.

 

Jak dodać stronę do zaufanych w Adblock, Adblock Plus i uBlock? - zdjęcie

 

Adblock Plus

Klikamy lewym przyciskiem myszy na ikonce Adblock Plus w prawym górnym rogu okna przeglądarki, a następnie wybrać „Opcje”. W nowym oknie przechodzimy do zakładki „Wykluczone domeny” i w polu obok „+Dodaj domenę” dodajemy adres strony, którą chcemy dodać do wyjątków. 

 

Jak dodać stronę do zaufanych w Adblock, Adblock Plus i uBlock? - zdjęcie 2

 

uBlock

Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonce uBlock w prawym górnym rogu okna przeglądarki i z menu wyboeramy "Opcje". Następnie w nowym oknie w zakładce "Wyjątki" dodajemy stronę i zapisujemy. 

 

 Jak dodać stronę do zaufanych w Adblock, Adblock Plus i uBlock? - zdjęcie 3

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: