INTERNETKatalog stron www - gdzie dodać strone, sklep, bloga do katalogu?

Katalog stron www - gdzie dodać strone, sklep, bloga do katalogu?

Katalog stron internetowych to internetowa baza danych, w której zebrane są adresy stron internetowych, pogrupowane według kategorii tematycznych. Katalogi stron są popularnym narzędziem w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach. Dzięki dodaniu strony do katalogu, można zwiększyć jej widoczność w sieci i zdobyć nowych użytkowników.

Istnieje wiele katalogów stron, zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych. Przykłady katalogów ogólnych to np. DMOZ. W POlsce bardzo popularnym, istniejącym już od 2004 roku katalogiem jest gwiazdor.pl Katalogi specjalistyczne skupiają się na konkretnych branżach lub tematach, np. katalogi firm budowlanych, turystycznych czy sportowych.

Dodanie strony do katalogu polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, w którym podaje się nazwę strony, opis, słowa kluczowe oraz adres URL. Często trzeba również dodać kod weryfikacyjny na swojej stronie, aby potwierdzić autentyczność zgłoszenia.

Dodanie strony do katalogu stron internetowych pomaga w pozycjonowaniu w wyszukiwarkach, ponieważ link z katalogu jest traktowany jako link wskazujący na stronę.

Dodaj stronę do katalogu gwiazdor.pl

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: