INTERNETJak wysłać SMS z GG?

Jak wysłać SMS z GG?

Potrzebujesz pilnie wysłać SMSa do znajomego, a akurat nie masz przy sobie telefonu lub skończyła Ci się kasa na koncie? Jeśli jesteś użytkownikiem komunikatora Gadu-Gadu to problem z głowy! Nigdy nie wysyłaliście SMSów poprzez GG, a chcielibyście dowiedzieć się jak to zrobić? Zapraszamy do lektury.

 

Jak wysłać SMS z GG? - zdjęcie

 

Gadu-Gadu to najpopularniejszy polski komunikator internetowy. Poza standardową funkcją rozmów ze znajomymi z listy kontaktów  posiada on również wiele dodatkowych opcji. Jedną z nich jest możliwość wysyłania SMSów. Jak to zrobić? Wystarczy, że znajomy do którego chcemy wysłać wiadomość tekstową widnieje na naszej liście kontaktów GG. Klikamy na wybrany kontakt dwukrotnie tak, aby pojawiło się okno rozmowy z polem do wpisywania tekstu.

 

Nad polem tekstowym zaś mamy dwie opcje: TEKST oraz SMS. Wybieramy tę drugą, a następnie z listy wybieramy odpowiedniego operatora sieci komórkowej i wpisujemy numer telefonu naszego znajomego. Wpisujemy teraz treść SMS-a, którego chcemy wysłać i klikamy przycisk WYŚLIJ. Teraz pozostało jeszcze tylko wpisać kod z obrazka i nacisnąć OK. Gotowe, właśnie udało nam się wysłać SMS-a.

 

Jak wysłać SMS z GG? - zdjęcie 2

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: