INTERNETCo to jest PayPal?

Co to jest PayPal?

Oto kolejne pojęcie, które może być obce początkującym użytkowników Internetu. PayPal to wbrew pozorom bardzo przydatna usługa, która jest prosta w obsłudze i znacząco ułatwia, a w niektórych przypadkach, w ogóle umożliwia robienie zakupów w zagranicznych sklepach.

 

PayPal to serwis umożliwiający dokonywanie płatności, wysyłanie i otrzymywanie płatności, a to wszystko bez konieczności ujawniania swoich danych osobowych oraz finansowych. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy płacąc w Internecie chcą zachować anonimowość, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

 

Aby skorzystać z płatności PayPal, po uprzednim założeniu konta na serwisie, wystarczy wybrać jedną z dostępnych na stronie sklepu metodę płatności oznaczoną logiem PayPal. Po dokonaniu preferowanej metody płatności np. kartą płatniczą, kolejne płatności za zakupy będą ograniczały się do kilku kliknięć myszką.

 

Co ważne, za zakupy możemy płacić zarówno w polskich, jak również zagranicznych sklepach internetowych, bowiem PayPal umożliwia płatności za zakupy na całym świecie. Mowa o 203 krajach oraz 26 walutach, dzięki czemu płatność jest prosta i automatycznie przewalutowana.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: