MOBILEJak dodać nowe miejsce na Facebooku?

Jak dodać nowe miejsce na Facebooku?

Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Zapewne większość z Was, jeśli nie wszyscy ma założony tam własny profil. Facebook pozwala na kontakt ze znajomymi, daje możliwość publikowania zdjęć, postów i komentowanie tych, wrzuconych przez innych użytkowników. Dzięki Facebookowi możemy się także meldować w miejscach, których akurat się znajdujemy. Jednak co jeśli jesteśmy w lokalizacji, której nie ma jeszcze dodanej do Facebooka? Sami możemy ją dodać! Jak to zrobić? O tym przeczytacie w dalszej części poradnika.

 

Jak dodać nowe miejsce na Facebooku? - zdjęcie

 

Cały proces sprowadza się do kilku prostych punktów. Na początku warto jednak dodać, że nową lokalizację możemy utworzyć WYŁĄCZNIE za pomocą smartfonu. Najpierw upewniamy się, że mamy włączone usługi lokalizacji. Następnie uruchamiamy aplikację Facebook i postępujemy według następujących instrukcji:

- Klikamy w opcję Zamelduj się, która znajduje się w górnej części Aktualności,

- Teraz zaczynamy pisać nazwę lokalizacji, którą chcemy dodać,

- Jeśli nie istnieje lokalizacja o takiej nazwie, klikamy w opcję Dodaj i wpisujemy nazwę lokalizacji,

- Teraz przeciągamy mapę w taki sposób, aby ustawić dokładną lokalizację miejsca, które chcemy dodać i wybieramy odpowiednią kategorię,

- Na koniec klikamy w Dodaj.

 

Gotowe, w ten oto sposób utworzyliśmy nową lokalizację, w której możemy zameldować się my oraz inni użytkownicy serwisu.

Autor

Krzysztof
2+2=

Komentarze - Jak dodać nowe miejsce na Facebooku?

  • ~ WiWaldi Mam lokalizację boiiura głównego na FB, chcę dodać lokalizację drugiego biura w innym mieście.Czy to jest możliwe na Funpage ?
  • ~ mackx jest OK, trzeba tylko włączyć lokalizację - musi zaskoczyć, odpalić FB i dopiero jest
  • ~ mackx że niby gdzie jest to "dodaj"? poproszę jakiś zrzut ekranu, bo na FB (android) jakoś tego nie widzę
  • ~ Imię/nick Na komputerze nie działa niestety :/

PARTNERZY SERWISU: