MOBILEJak doładować konto w Orange?

Jak doładować konto w Orange?

Masz problem z doładowaniem konta w Orange? Poniżej przedstawiamy najprostsze sposoby na doładowanie konta w sieci Orange.

 

Jak doładować konto w Orange? - zdjęcie

1. Karta zdrapka lub wydruk z terminala

Kartę zdrapkę lub wydruk z terminala możemy kupić w dowolnym markecie, kiosku czy sklepie spożywczym. Znajduje się na niej 14-cyfrowy kod. Aby doładować telefon w sieci Orange należy wprowadzić na klawiaturze telefonu kod *125* 14-cyfrowy kod# , gdzie w miejscu 14-cyfrowy kod wpisujemy kod ze zdrapki. Na końcu potwierdzamy przyciskiem zadzwoń – zielona słuchawka.

Inny sposób to wybranie kodu *500, a następnie postępowanie zgodnie z instrukcją

2. Doładowanie konta w Orange przez Internet

Można również doładować konto w sieci Orange przez Internet. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż możemy otrzymać nawet 10% doładowania za darmo.

Przechodzimy pod adres https://doladowania.orange.pl/. Wypełniamy kolejne pola: numer telefonu, powtórz numer telefonu, adres e-mail, a następnie wybieramy kwotę doładowania. Poniżej wybieramy nasz bank i ewentualnie zaznaczamy przypomnienie o doładowaniach.

Następnie klikamy w przycisk Dalej i przechodzimy do płatności z poziomu naszego banku. Postępujemy zgodnie z instrukcją, a na końcu potwierdzamy wykonanie operacji. 

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: