INTERNETJak grać w pokemony na Androidzie?

Jak grać w pokemony na Androidzie?

Jeśli masz urządzenie oparte na Androidzie, możesz grać w gry z Pokemonami w roli głównej. 

 

Jak grać w pokemony na Androidzie? - zdjęcie

 

Wiele gier z Pokemonami zostało wydanych w czasach popularności konsoli GameBoy. By móc uruchomić je na telefonie, możesz wykorzystać darmowy emulator gier z GameBoya. 

 

Jedną z takich aplikacji jest GBA (Gameboy Advance) Emulator, dostępny za darmo na Google Play. Program pobierzesz bezpośrednio na swój telefon lub za pośrednictwem internetowego sklepu Google Play (www.play.google.com). 

 

Jak grać w pokemony na Androidzie? - zdjęcie 2

 

Po instalacji programu możesz podłączyć telefon do komputera i przekopiować pliki ROM z grami Pokemon, które można uruchomić na komputerowych emulatorach konsoli GameBoy. Następnie włącz program GBA (Gameboy Advance) Emulator. Wyświetli się listra gier, które możesz wybrać i rozpocząć zabawę. 

 

Jeśli GBA (Gameboy Advance) Emulator z jakichś powodów Ci nie odpowiada, w Google Play znajdziesz również inne emulatory np. My Boy! Free - GBA Emulator o identycznych funkcjach. 

 

Niestety, nie pojawiły się jeszcze gry dedykowane jedynie platformie Android, więc graczom musi wystarczyć emulator z grami retro.

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Jak grać w pokemony na Androidzie?

  • ~ Bartek Na Google Play są też gotowe retro gry pokemon. Bez emulatora. Super, Crystal Fire Red itd. Ale jak by ktoś chciał cheaty to nigdzie nie ma. Z konsolą do pracy żadną nie pójdę, a z telefonem można.. ktoś by mógł zbadać temat gier GBA na androida za użyciem apk zamiast emulatora.
  • ~ Pokemon Jeśli masz urządzenie oparte na Androidzie, możesz grać w gry z Pokemonami w roli głównej. Wiele gier z Pokemonami zostało wydanych w czasach popularności konsoli GameBoy. By móc uruchomić je na telefonie, możesz wykorzystać darmowy emulator gier z GameBoya. Jedną z takich aplikacji jest GBA (Gameboy Advance) Emulator, dostępny za darmo na Google Play. Program pobierzesz bezpośrednio na swój telefon lub za pośrednictwem internetowego sklepu Google Play (www.play.google.com). Po instalacji programu możesz podłączyć telefon do komputera i przekopiować pliki ROM z grami Pokemon, które można uruchomić na komputerowych emulatorach konsoli GameBoy. Następnie włącz program GBA (Gameboy Advance) Emulator. Wyświetli się listra gier, które możesz wybrać i rozpocząć zabawę. Jeśli GBA (Gameboy Advance) Emulator z jakichś powodów Ci nie odpowiada, w Google Play znajdziesz również inne emulatory np. My Boy! Free - GBA Emulator o identycznych funkcjach.

PARTNERZY SERWISU: