GRYKody do Euro Truck Simulator

Kody do Euro Truck Simulator

Prowadzenie wirtualnej firmy transportowej jest za trudne? Zbyt często lądujesz u mechanika z uszkodzoną ciężarówką, a naprawa kosztuje krocie? Masz problem ze spłatą kredytu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz szybko pozbyć się tego problemu - sprawdź kody do Euro Truck Simulator

 

Kody do Euro Truck Simulator - zdjęcie

 

W Euro Truck Simulator nie ma wielu kodów, tipsów i tricków, ale te, które twórcy zawarli w grze wystarczą by znacznie ułatwić sobie rozgrywkę. Nim będziemy mogli zacząć powiększać konto o tysiące dolarów, musimy aktywować konsolę. 

 

Kody do Euro Truck Simulator - zdjęcie 2

 

Skieruj się do folderu, gdzie zainstalowana jest gra. Jeśli nie możesz go znaleźć, wykorzystaj poniższy trick: znajdź skrót do gry na pulpicie, albo Menu Start, wybierz opcję Właściwości. Następnie wybierz przycisk Otwórz lokalizację pliku. Zostaniesz przeniesiony do miejsca, gdzie zainstalowano Euro Truck Simulator

 

Teraz znajdź plik config.cfg, otwórz go w notatniku i znajdź wiersze: uset g_console "0"   oraz uset g_developer "0" . W obu przypadkach zamień 0 na 1.  To uruchomi wiersz poleceń, który podczas gry możesz aktywować wciskając tyldę (`), czyli przycisk pod klawiszem ESC. Po kliknięciu tyldy możesz wpisać:

 

cheat money - jest to kod dodający do konta gracza 50 tys. dolarów. 

 

To nie jedyny kod do Euro Truck Simulator

 

W pliku config.cfg możesz jeszcze wyłączyć policję:

Wystarczy odnaleźć wiersz uset g_police "1" i zmienić "1" na "0".

Jeśli nie chcesz ruchu drogowego:

W wierszu uset g_traffic "1"  zmień "1" na "0".

 

Możesz również modyfikować swojego save'a. By to zrobić musisz rozpocząć grę i ją zapisać, po to by powstał plik zapisu gry. Teraz odnajdź go - znajduje się w Moje Dokumenty, w katalogu Euro Truck Simulator. Tam w podkatalogu save znajdziesz pliki, a wśród nich game.sii, który należy otworzyć w notatniku (albo innym edytorze tekstu np. Notepad++). 

 

Teraz musisz odnaleźć interesujące Cię dane konfiguracyjne. W pliku odnajdziesz zarówno stan konta, jak i parametry dotyczące eksploatacji ciężarówki: cenę paliwa, wizyty w warsztacie czy przebiegu ciężarówki. Możesz również poprawić sobie koszty mandatów.  

 

Kody do Euro Truck Simulator - zdjęcie 3

 

Każdy parametr to oddzielny wiersz np. money_account: kwota - w miejscu kwoty możesz dodać kilka cyfr i stać się milionerem, a w wierszu total_fuel_price zmienić cenę paliwa na symboliczną. 

 

Uwaga:  pamiętaj by przed rozpoczęciem modyfikacji plików gry wykonać ich kopię zapasową.     

 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: