KOMPUTERJak plik PDF przerobić na Word?

Jak plik PDF przerobić na Word?

Posiadasz dokumenty w formacie PDF służące wyłącznie do odczytu, ale chcesz mieć możliwość ich edycji? Najlepszym rozwiązaniem będzie przerobienie plików PDF na Word. W tym poradniku pokażemy najciekawsze do tego celu narzędzie.

 

Jak plik PDF przerobić na Word? - zdjęcie

Jednym z najciekawszych programów do szybkiego przerabiania plików PDF na Word jest program Free PDF Converter. Jego obsługa jest banalnie prosta. Wystarczy zainstalować i uruchomić program, a następnie wybrać z listy dowolny plik PDF, po czym wybrać rozszerzenie dokumentu wyjściowego i gotowe.

Dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia haseł do nowoutworzonych plików. Ponadto możemy jednocześnie przerabiać dowolną liczbę dokumentów. Program Free PDF Converter  obsługuje następujące typy plików: DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, WDB, WPS, BMP, JPG, PNG, DWG, DXF, DWF, CDR, WP5, WP6, WPD, WPF, TXT, HTM, HTML, TIF, TIFF i można go pobrać na zasadzie 30 dniowej licencji za darmo.

Jeśli planujemy przerobić dokument z małą liczbą stron (maksymalnie do trzech) to dobrym rozwiązaniem może być również program PDFMate Free PDF Converter, dostępny całkowicie za darmo.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: