INTERNETJak w Gmailu dodać kontakt?

Jak w Gmailu dodać kontakt?

Gmail to obecnie prawdopodobnie najpopularniejsza poczta elektroniczna na świecie, z której korzystają miliony użytkowników. Liczba opcji oraz dostępność między innymi z poziomu urządzeń elektronicznych z pewnością wpływa pozytywnie na funkcjonalność. Sprawdźmy więc, jak w Gmailu dodać kontakt?

W pierwszej kolejności logujemy się na swoje konto w Google i przechodzimy do poczty Gmail. W lewym górnym rogu okna, pod słowem Google i nad przyciskiem Utwórz znajdziemy niewielkie menu, z którego wybieramy opcję Kontakty.Następnie klikamy na przycisk dodawania kontaktów i wpisujemy nazwę nowego kontaktu.Następnie po kliknięciu na kontakt możemy edytować szczegółowe dane, takie jak zdjęcie, adres e-mail, telefon, adres URL itp.

2+2=
WSZYSTKIE KOMENTARZE
  • ~ Jurek W nowej wersji trzeba kliknąć ikonkę po prawej u góry taki kwadracik z dziewięciu małych :) , otworzy się okno z aplikacjami i kliknąć 'kontakty Google". Można tez wpisać w przeglądarkę google.com/contacts
  • ~ adaś A gdzie ku... w nowej wersji dodawanie kontaktów, dodawanie szablonów czy jakaś książka adresowa. Skupili się na pierdołach a konkretnych rzeczy nie ma.
  • ~ slaw Tak było w starej wersji a w nowej?