KOMPUTERProgram do odzyskiwania danych

Program do odzyskiwania danych

Nieopatrznie usunąłeś zdjęcia z karty pamięci? A może zapomniałeś zrobić kopii zapasowej plików przed formatem? Nie wszystko stracone. Są programy do odzyskiwania danych.

 

Program do odzyskiwania danych - zdjęcie

 

Wise Data Recovery to darmowy program pozwalający na odzyskiwanie plików z różnego rodzaju partycji. Aplikacja ma bardzo prosty interfejs, sprawdzoną mechanikę działania i polski interfejs. Narzędziem oferującym podobną funkcjonalność jest Pandora Recovery, również rozpowszechniane na licencji freeware.

 

Program do odzyskiwania danych - zdjęcie 2

 

Jeśli twoje dane zniknęły wskutek awarii partycji, możesz wykorzystać EASEUS Partition Recovery, który jest w stanie przywrócić do działania uszkodzoną partycję.

 

Program do odzyskiwania danych - zdjęcie 3

 

Znacznie większy wybór mamy w gronie programów komercyjnych, które przed zakupem można sprawdzić w wersji trial. Jest to m.in. Advanced EFS Data Recovery, Acronis Backup & Recovery, Auslogics File Recovery czy Advanced Disk Recovery.

 

 

Każda z aplikacji jest w stanie przywrócić pliki, które usunęliśmy, ale niestety nie mamy pełnej gwarancji, że aplikacja będzie w stanie to zrobić - nieważne czy darmowa, czy płatna. Jeśli pliki są rzeczywiście bardzo ważne, a żadna z powyższych aplikacji nie jest w stanie poradzić sobie z zadaniem, konieczne jest wybranie się do serwisu specjalizującego się w odzyskiwaniu danych. Niestety, nie jest to tania usługa, więc najpierw warto sprawdzić wszystkie możliwości jakie daje oprogramowanie.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: