MOBILEProgram do tworzenia prezentacji

Program do tworzenia prezentacji

Prezentacje multimedialne są wykorzystywane zarówno w edukacji, jak i w pracy. Większość użytkowników wykorzystuje Microsoft PowerPoint, ale oferta programów do tworzenia prezentacji  jest znacznie szersza. 

 

Program do tworzenia prezentacji - zdjęcie

 

Warto zwrócić uwagę na darmowe pakiety biurowe z rodziny Open Office, które są wyposażone w narzędzie do tworzenia prezentacji nazwane Impress. Możesz zainstalować LibreOffice lub Apache OpenOffice. Z komercyjnych pakietów biurowych posiadających program do tworzenia prezentacji można wyróżnić StarOffice

 

Program do tworzenia prezentacji - zdjęcie 2

 

Narzędzia do tworzenia prezentacji z pakietów biurowych mają funkcjonalność, która zadowoli średniozaawansowanych i początkujących użytkowników. Jeśli szukasz w pełni profesjonalnego narzędzia dl tworzenia szkoleń i prezentacji, możesz skorzystać z programu Adobe Captivate, ale to narzędzie dla zaawansowanych użytkowników.

 

Darmowym narzędziem, posiadającym duże możliwości, jest Active Presenter, a jeśli chcemy stworzyć prezentację całkowicie online, można sprawdzić Prezi

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Program do tworzenia prezentacji

  • ~ VTMaps Programów do tworzenia prezentacji jest wiele. Wkażdym z nich można stworzyć bardzo ciekawe i interesujące prezentacje. Należy jednak pamiętać aby nie umieszczać w nich zbyt dużo tekstu a wszelkie dane starać się przekazywać w łatwy sposób za pomocą grafik, wykresów czy map.

PARTNERZY SERWISU: