INTERNETProgram do zmiany IP

Program do zmiany IP

Jeśli chcesz ukryć swoją tożsamość w internecie? Musisz zmienić IP. Jak to zrobić?  Najlepiej skorzystać z programu typ VPN. 

 

Aplikacja VPN służy do maskowania faktycznego IP przez łączenie się ze stronami internetowymi czy innymi usługami internetowymi za pomocą serwerów rozsianych w różnych miejscach świata. Technologia VPN stwarza wrażenie, że jesteśmy w różnych miejscach świata. Do wyboru mamy wiele programów do zmiany IP przez VPN, ale większość z nich jest płatna. Na szczęście są wyjątki. Oto bezpłatne aplikacje. 

 

CyberGhost VPN

 

Program CyberGhost VPN to narzędzie darmowe, ale zawierające reklamy (adware), które wyświetlają się podczas korzystania z internetu przez VPN. Połączenie przez VPN w darmowej wersji może trwać 6 godzin, w jego czasie możemy pobrać 1 GB danych. Płatna wersja nie posiada takich ograniczeń.

 

Program do zmiany IP - zdjęcie

 

Poza tymi niedogodnościami, aplikacja ma same zalety: działa sprawnie, ma wygodny interfejs, jest prosta w użytkowaniu nawet dla niedoświadczonego użytkownika. 

 

Jeśli ograniczenia tej aplikacji są dla Ciebie zbyt uciążliwe, sprawdzić OpenVPN program rozpowszechniany na licencji freeware.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: