MOBILEJak przerobić PDF na WORD?

Jak przerobić PDF na WORD?

Obecnie popularność plików i dokumentów zapisanych w formacie PDF jest ogromna. W takiej postaci otrzymujemy najróżniejsze instrukcje obsługi, umowy, rachunki, faktury, a nawet książki i czasopisma. Niestety minusem jest brak możliwości swobodnej edycji. Na szczęście istnieje możliwość przerobienia pliku PDF w taki sposób, aby można go było otworzyć w programie Word lub podobnym.

Co ciekawe, aby zmienić dokument zapisany w PDF w wersję edytowalną np. w programie Microsoft Word nie musimy instalować żadnych skomplikowanych programów, które zajmują miejsce na dysku i konsumują zasoby systemu. Receptą jest usługa online o nazwie PDF to Word. Już sama nazwa wskazuje na to, do czego to służy – po prostu przerabia dokumenty PDF do formatu uznawanego przez Word. Warto zaznaczyć, że cała konwersja odbywa się w przeglądarce internetowej – szybko i sprawnie. A jak to działa?

Jak przerobić PDF na WORD? - zdjęcie

Wystarczy odwiedzić stronę usługi PDF to Word, a następnie ładujemy źródłowy plik PDF i podajemy adres e-mail, na który ma zostać wysłany przekonwertowany plik. Czas oczekiwania na konwersję uzależniony jest od wielkości konwertowanego pliku. Należy jednak pamiętać, że usługa ma pewne ograniczenia. Jest to przede wszystkim limit darmowej wersji, czyli 5 plików PDF na miesiąc. Jeśli chcemy przerabiać jedynie rachunki za telefon czy Internet, nie będzie to problemem.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: