GRYWyprzedaże na Steam – szykujcie portfele!

Wyprzedaże na Steam – szykujcie portfele!

Koniec roku to czas intensywnych promocji i wyprzedaży. Oczywiście większość z nich to tylko zwykłe chwyty marketingowe, ale pojawiają się także naprawdę ciekawe perełki. Gracze już niedługo będą musieli głębiej sięgnąć do kieszeni, gdyż platforma Steam szykuje ciekawe promocje.

 

Jeśli już od dłuższego czasu szykowaliście się do kupna upatrzonego tytułu na Steam, wstrzymajcie się jeszcze kilka dni, gdyż być może pojawi się on w ciekawej promocji. Pierwsza z planowanych wyprzedaży ma mieć miejsce już za kilka dni – 26 października. Pierwsza tura wyprzedaży potrwa do 1 listopada i obejmie tytuły związane przede wszystkim z Halloween.

 

Wyprzedaże na Steam – szykujcie portfele! - zdjęcie

 

Jeśli jednak polujemy na inne tytuły, powinniśmy poczekać do 22 listopada. Wtedy rozpocznie się kolejna wyprzedaż, która potrwa do 28 listopada i obejmie słynny Czarny Piątek (Black Friday). Co więcej, będzie to pierwsza wyprzedaż, w której za gry zapłacimy złotówkami. Mówi się również, że nasza waluta może być dodana jeszcze przed pierwszą z opisywanych akcji, choć w tym przypadku nie jest to pewne.

 

Jeśli w drugiej wyprzedaży nie znajdziecie nic ciekawego, ostatnią szansę będziecie mieli w ostatniej promocji, która wystartuje 21 grudnia i potrwa do 4 stycznia 2018 roku. Będzie to idealna okazja, aby sprawić sobie wirtualny prezent pod choinkę. Co prawda nie dostaniecie fizycznego pudełka w pięknym papierku, ale nie oszukujmy się – i tak większość gier dostępnych w sklepach trzeba zarejestrować na platformie Steam.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: