MOBILEJak czatować na Androidzie?

Jak czatować na Androidzie?

Czaty internetowe to znane od lat wirtualne miejsca spotkań ludzi z całego świata. Jeśli lubisz rozmawiać tak ze znajomymi, jak i z zupełnie obcymi osobami to z pewnością kiedyś korzystałeś z któregoś z popularnych serwisów czatowych. Polskie serwisy także oferują tego typu usługi. Jednak co, jeśli chcielibyśmy poczatować na naszym smartfonie z systemem Android? Nic prostszego! O popularnych aplikacjach do czatowania dowiecie się z dalszej części artykułu.

 

 

CZATeria - czat, chat online

 

CZATeria to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych, dzięki któremu możemy bez ograniczeń porozmawiać praktycznie na każdy temat. Należy do portalu INTERIA.PL. Już teraz dostępny jest także jako mobilna aplikacja dla systemu Android. CZATeria - czat, chat online to ogromne możliwości. Dzięki tej darmowej appce możemy prowadzić rozmowy na powazne tematy, randkować z nieznajomymi, zadawać pytania, żartować lub po prostu poprowadzić kilkuminutową, luźną rozmowę. Mamy tutaj do dyspozycji szereg różnego rodzaju pokoi tematycznych. Jeśli jednak chcielibyście podyskutować z kimś na osobności, zawsze możecie skorzystać z tzw. pokoju prywatnego. Program jest niezwykle prosty w obsłudze, więc nikt nie powinien mieć z nim problemu. 

 

Jak czatować na Androidzie? - zdjęcie

 

 

6obcy - obcy.in

 

6obcy - obcy.in to mobilna aplikacja, która swoim działanie przypomina nieco popularny serwis wideo-czat, jakim jest chatroulette. Rozmowa tutaj polega na nieco innych zasadach niż w przypadku tradycyjnych czatów. Chodzi bowiem o to, że po zalogowaniu system sam losuje nam rozmówcę. Tak naprawdę więc, nigdy nie wiemy na kogo możemy trafić. Daje to ogromne możliwości przede wszystkim tym użytkownikom, którzy chcieliby zawrzeć nowe znajomości. Obsługa i działanie aplikacji jest bardzo proste. Po pobraniu jej do pamięci smartfona, podajemy nasz nick i klikamy OK. Po kilku sekundach zostaje otwarte okno konwersacji z losowo wybranym użytkownikiem. Jeśli stwierdzimy, że to jednak nie jest ktoś, z kim chcemy rozmawiać, zawsze możemy się rozłączyć i wylosować kolejną osobę. Prawda, że proste?

 

Jak czatować na Androidzie? - zdjęcie 2

 

 

Czatek.pl

Czatek.pl to mobilna wersja kolejnego z dość popularnych, polskich serwisów czatowych o tej samej nazwie. Jej główną zaletą jest niewielki rozmiar oraz prostota obsługi. Całość stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby zawrzeć nowe znajomości, poflirtować lub po prostu porozmawiać o pogodzie.

 

Jak czatować na Androidzie? - zdjęcie 3

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: