MOBILEJak i czym otworzyć plik VCF?

Jak i czym otworzyć plik VCF?

Nieznajomość formatów plików oraz skojarzonych z nimi programów, w których owe pliki możemy bezpiecznie i bezproblemowo otworzyć to dość powszechny przypadek. Trudno się temu dziwić, gdyż obecnie ilość najróżniejszych rozszerzeń jest ogromna. Przykładem może być plik VCF. Czy istnieje program, który sobie z nim poradzi?

Oczywiście, że istnieje. Co więcej, jest taki program, który poradzi sobie z ogromną liczbą różnych plików. To swego rodzaju uniwersalny i prosty w obsłudze kombajn o nazwie Free Editor. Narzędzie to przyda się przede wszystkim początkującym użytkownikom, którzy nie wymagają od programu wielu skomplikowanych funkcji, ale chcą, aby jeden program obsłużył jak największą liczbę formatów plików. Po zainstalowaniu tego programu nie musimy instalować wielu innych, by np. poprawić błąd w tekście lub dokonać prostej edycji zdjęcia.

Jak i czym otworzyć plik VCF? - zdjęcie

Po pierwsze program Free Editor posiada podstawowe narzędzie do redagowania tekstów. Możemy więc dostosować rodzaj i wielkość czcionki, pozycję tekstu na stronie, dodać wypunktowanie, hiperłącze, grafikę czy tabelę. Po drugie, program umożliwia konwersję plików pomiędzy formatami. Możemy więc przerobić pliki stworzone w pakiecie biurowym Microsoft Office, takie jak: doc, docx, xls, xlsx, csv, ppt, pptx, pps, msg, eml, vcf, dot i dotx. Jak widać na liście jest format VCF, więc jego otwarcie oraz ewentualna edycja nie będzie już problemem – wystarczy kliknąć dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na pliku, lub przeciągnąć go na okno programu Free Editor.

Program ten nie tylko poradzi sobie w z plikiem VCF, ale również z wieloma innymi, takimi jak: doc, docx, xls, xlsx, csv, ppt, pptx, pps, msg, eml, dot, dotx, wps, txt, bat, cfg, log, ini, reg, qif, ica, srt, pages, xps, pdf, rtf, odt, wpd, xml, resx, epub, arw, cf2, cr2, crw, dng, erf, mef, mrw, nef, orf, pef, raf, raw, sr2, x3f, ico, psd, svg, jpeg, jpg, png, gif, bmp, tiff, tif, exe, dll, bpl, scr, cpl, ocx, jsp, vb, c, cs, java, php, sql, css, asp, aspx, kml, mht. Być może jest to program, który rozwiąże większość problemów początkujących użytkowników z otwieraniem plików w nieznanych formatach.

Autor

Kamil
2+2=

Komentarze - Jak i czym otworzyć plik VCF?

  • ~ Paweł UkłonNie mogę znaleźć sposobu konwersji doc (itp.) na vcf. Czy możesz przybliżyć temat?Paweł

PARTNERZY SERWISU: