INTERNETJak rozmawiać na GG?

Jak rozmawiać na GG?

Nie każdy ma wielkie doświadczenie z komputerem. Niektórzy dopiero teraz zaczynają swoją przygodę, kupują pierwszy komputer i stawiają pierwsze kroki w wirtualnym świecie. To wszystko warto zacząć od obsługi komunikatorów internetowych. Sprawdźmy więc, jak rozmawiać na GG.

Już wielokrotnie wspominaliśmy, że GG to prawdopodobnie najpopularniejszy komunikator internetowy w Polsce, więc jego sprawna obsługa jest bardzo cenną umiejętnością. Na szczęście nie ma w tym nic trudnego. Ba! Obsługa jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownik bez żadnego doświadczenia poradzi sobie ze wszystkimi opcjami. Oczywiście w pierwszej kolejności instalujemy program i logujemy się na swoje konto. Jeśli jest to pierwsze uruchomienie, należy założyć konto postępując zgodnie ze wskazówkami.

Jak rozmawiać na GG? - zdjęcie

Po uruchomieniu programu warto dodać kontakty, które pojawią się na liście. W tym celu przechodzimy do zakładki „Ludzie” i wpisujemy numer GG znajomego lub wyszukujemy go wg. danych.

Jak rozmawiać na GG? - zdjęcie 2

Po wybraniu znajomego i dodaniu go do listy kontaktów, przechodzimy na zakładkę „Kontakty” i klikamy dwukrotnie na pozycję znajomego. Następnie w nowym oknie wpisujemy tekst rozmowy i naciskamy Enter. Rozmowa będzie wyświetlana w górnej części okna.

Jak rozmawiać na GG? - zdjęcie 3

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: