MOBILEDarmowe gry przygodowe na Windows Phone

Darmowe gry przygodowe na Windows Phone

Gier przygodowych nie brakuje na urządzeniach z systemem Windows Phone. Problemem może okazać się wybór dobrej i jednocześnie darmowej przygodówki. Poniżej prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem darmowe gry przygodowe na Windows Phone.

Acedia: Indie Horror


Acedia: Indie Horror to połączenie gry przygodowej z horrorem, stworzonej ekskluzywnie dla użytkowników Windows Phone. Gra inspirowana jest ciepło przyjętym horrorem Slender. Tytuł wyróżnia się mrocznym klimatem, który potrafi przestraszyć graczy w trakcie nocnych sesji. Wcielamy się w bohatera, który musi musi rozwiązywać zagadki. W tym celu przemierzać będziemy ciemne korytarze, zaś naszą jedyną bronią będzie dostępna latarka.

 Acedia: Indie Horror pozwala graczom na przemierzanie zróżnicowanych lokacji – m.in. podziemia, kopalnie, tunele. Dodatkowo gra umożliwia zmianę sterowania oraz rozdzielczości w zależności od posiadanego smartfona. Warto zwrócić uwagę na ten tytuł również ze względu na potęgująca napięcie ścieżkę dźwiękową. To jeden z najlepszych horrorów na urządzenia mobilne z Windows Phone.

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution to nietypowa gra przygodowa, której głównym bohaterem jest krwiożerczy rekin. Okazuje się jednak, że również na niego czyha mnóstwo niebezpieczeństw w głębinach oceanu. Naszym zadaniem jest zjadanie ludzi i innych żyjących pod wodą stworzeń. Co ciekawe, gra posiada rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, która podzielona jest na szereg zróżnicowanych misji.

 Hungry Shark Evolution przystosowany jest do najnowszych modeli smartfonów. Posiada olśniewająca oprawę 3d, kilka rekinów do odkrycia, którymi następnie można grać, a także jest zintegrowany z Facebookiem, dzięki czemu można dzielić się swoimi rekordami z przyjaciółmi. Gra dostępna jest do pobrania za darmo, choć posiada wbudowany system mikropłatności. Jeśli szukasz w grze oryginalnego pomysłu to jest to idealna pozycja dla Ciebie.

Six-Guns

Jeśli szukasz grywalnej, a przy tym darmowej przygodówki o tematyce Dzikiego Zachodu, to koniecznie zapoznaj się z Six-Guns. Do dyspozycji oddano graczom westernowy klimat i otwarty świat, który jako rewolwerowiec możemy swobodnie przemierzać. Jako wyjęty spod prawa Buck Crosshaw musimy uciekać do Arizony pod zmienionym nazwiskiem. Pomimo ucieczki i tak na naszej drodze pojawiają się zastępy złowrogich rewolwerowców, których musimy kolejno eliminować.

 Six-Guns cechuje się szczegółową oprawą graficzną, wielowątkową fabułą, mnóstwem zadań pobocznych oraz niepowtarzalnym klimatem Dzikiego Zachodu. Łącznie na graczy czeka ponad 40 misji fabularnych, pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ponadto z biegiem czasu otrzymujemy dostęp do ośmiu różnych konic, a także 19 broni, które posłużą do eksterminacji przeciwników. Six-Guns to najlepsza i darmowa gra o tematyce kowbojskiej na platformy Windows Phone.

2+2=