MOBILEDarmowe gry przygodowe na Windows Phone

Darmowe gry przygodowe na Windows Phone

Gier przygodowych nie brakuje na urządzeniach z systemem Windows Phone. Problemem może okazać się wybór dobrej i jednocześnie darmowej przygodówki. Poniżej prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem darmowe gry przygodowe na Windows Phone.

Acedia: Indie Horror


Acedia: Indie Horror to połączenie gry przygodowej z horrorem, stworzonej ekskluzywnie dla użytkowników Windows Phone. Gra inspirowana jest ciepło przyjętym horrorem Slender. Tytuł wyróżnia się mrocznym klimatem, który potrafi przestraszyć graczy w trakcie nocnych sesji. Wcielamy się w bohatera, który musi musi rozwiązywać zagadki. W tym celu przemierzać będziemy ciemne korytarze, zaś naszą jedyną bronią będzie dostępna latarka.

 

Darmowe gry przygodowe na Windows Phone - zdjęcie

Acedia: Indie Horror pozwala graczom na przemierzanie zróżnicowanych lokacji – m.in. podziemia, kopalnie, tunele. Dodatkowo gra umożliwia zmianę sterowania oraz rozdzielczości w zależności od posiadanego smartfona. Warto zwrócić uwagę na ten tytuł również ze względu na potęgująca napięcie ścieżkę dźwiękową. To jeden z najlepszych horrorów na urządzenia mobilne z Windows Phone.

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution to nietypowa gra przygodowa, której głównym bohaterem jest krwiożerczy rekin. Okazuje się jednak, że również na niego czyha mnóstwo niebezpieczeństw w głębinach oceanu. Naszym zadaniem jest zjadanie ludzi i innych żyjących pod wodą stworzeń. Co ciekawe, gra posiada rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, która podzielona jest na szereg zróżnicowanych misji.

 

Darmowe gry przygodowe na Windows Phone - zdjęcie 2

Hungry Shark Evolution przystosowany jest do najnowszych modeli smartfonów. Posiada olśniewająca oprawę 3d, kilka rekinów do odkrycia, którymi następnie można grać, a także jest zintegrowany z Facebookiem, dzięki czemu można dzielić się swoimi rekordami z przyjaciółmi. Gra dostępna jest do pobrania za darmo, choć posiada wbudowany system mikropłatności. Jeśli szukasz w grze oryginalnego pomysłu to jest to idealna pozycja dla Ciebie.

Six-Guns

Jeśli szukasz grywalnej, a przy tym darmowej przygodówki o tematyce Dzikiego Zachodu, to koniecznie zapoznaj się z Six-Guns. Do dyspozycji oddano graczom westernowy klimat i otwarty świat, który jako rewolwerowiec możemy swobodnie przemierzać. Jako wyjęty spod prawa Buck Crosshaw musimy uciekać do Arizony pod zmienionym nazwiskiem. Pomimo ucieczki i tak na naszej drodze pojawiają się zastępy złowrogich rewolwerowców, których musimy kolejno eliminować.

 

Darmowe gry przygodowe na Windows Phone - zdjęcie 3

Six-Guns cechuje się szczegółową oprawą graficzną, wielowątkową fabułą, mnóstwem zadań pobocznych oraz niepowtarzalnym klimatem Dzikiego Zachodu. Łącznie na graczy czeka ponad 40 misji fabularnych, pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ponadto z biegiem czasu otrzymujemy dostęp do ośmiu różnych konic, a także 19 broni, które posłużą do eksterminacji przeciwników. Six-Guns to najlepsza i darmowa gra o tematyce kowbojskiej na platformy Windows Phone.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: