INTERNETJak grać w gry na Google Chrome?

Jak grać w gry na Google Chrome?

Obecnie przeglądarki internetowe nie są jedynie sztywnym narzędziem do wyszukiwania informacji w sieci, ale również ciekawymi programami do pracy, zabawy i rozrywki. Najlepszym przykładem może być przeglądarka Google Chrome, która umożliwia między innymi uruchamianie gier. Sprawdźmy, jak to działa.

Od dawna komputer nie jest traktowany tylko jako narzędzie pracy, ale również sprzęt do grania. Podobnie jest z przeglądarkami internetowymi, które ostatnio zyskały mnóstwo ciekawych opcji i rozwiązań. Jeśli nie możemy na dysku zainstalować pełnoprawnej gry np. na uczelni, w pracy lub komputerze przenośnym, w każdej chwili możemy pokusić się o instalację niewielkiej gry przeglądarkowej, która zapewni kilka chwil dobrej zabawy. Sprawdźmy jak to działa na przykładzie Google Chrome.

Jak grać w gry na Google Chrome? - zdjęcie

Aby zainstalować gry na przeglądarce Google Chrome, po prostu odwiedzamy sklep Chrome Web Store, a następnie przechodzimy do działu „Gry”. W nowej zakładce możemy znaleźć interesującą nas kategorię, na przykład łamigłówki, sportowe, fabularne i strategiczne, planszowe i karciane etc. Po wybraniu konkretnej gry, w prawym górnym rogu nowego okienka klikamy na „Dodaj do Chrome”, a następnie potwierdzamy chęć instalacji gry.

Po zainstalowaniu gry w okienku w sklepie Chrome Web Store klikamy na przycisk „Uruchom aplikację”, aby włączyć grę. Co ciekawe, większość gier na Google Chrome działa bezproblemowo nawet offline.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: