INTERNETJak na Facebooku zmienić datę urodzenia?

Jak na Facebooku zmienić datę urodzenia?

Zakładając profil społecznościowy na Facebooku w pośpiechu, np. tylko po to, aby zalogować się do sklepu lub wziąć udział w konkursie zazwyczaj skutkuje popełnieniem wielu błędów. Zazwyczaj po jakimś czasie wracamy do profilu by go poprawić i zacząć z niego korzystać. Problem pojawia się wtedy, gdy np. popełniliśmy błąd przy podawaniu daty urodzenia. Na szczęście jest na to rada.

Zmiana daty urodzenia nie jest wielkim problemem, ale należy pamiętać o tym, że ciągła zmiana tego parametru może być niemożliwa – po jakimś czasie ta opcja zniknie – zaś w skrajnych przypadkach może prowadzić do usunięcia profilu. Moderatorzy Facebooka lub sam system może uznać, że jest to profil fałszywy lub wykorzystywany do wyłudzania informacji. Jeśli jednak źle wpisaliśmy miesiąc lub rok, edycja jest prosta.

Jak na Facebooku zmienić datę urodzenia? - zdjęcie

W pierwszej kolejności logujemy się na swoje konto, a następnie przechodzimy do edycji profilu. Następnie w sekcji „Informacje” przechodzimy do „Dane kontaktowe i podstawowe informacje”. Po lewej stronie pojawi się sekcja „Podstawowe informacje” z datą urodzenia. Klikając na „Edytuj” możemy zmienić rok urodzenia, miesiąc oraz dzień.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: