INTERNETJak na Facebooku zmienić status związku?

Jak na Facebooku zmienić status związku?

Niektórzy zakładają konto na Facebooku tylko po to, aby przeglądać zdjęcia znajomych lub sprawdzać aktualne promocje różnych firm. Inni zaś traktują ten portal jak swego rodzaju album ze zdjęciami, księgę wspomnień, życiorys itp. Dlatego też możliwość zmiany statusu związku dla tych osób jest bardzo ważna. Sprawdźmy więc, jak to zrobić.

W pierwszej kolejności należy zalogować się na swój profil, a następnie w Informacjach odnaleźć opcje Zaktualizuj informacje i Rodzina i związki. Następnie należy kliknąć opcję Dodaj status związku lub ustaw kursor na związku i kliknij opcję Edytuj.

Jak na Facebooku zmienić status związku? - zdjęcie

Z rozwijanego menu należy wybrać status związku. W przypadku niektórych statusów należy również wybrać imię i nazwisko osoby w związku oraz daty jego rozpoczęcia, rocznicy itp. Następnie należy użyć ikony wyboru odbiorców, aby wybrać osoby, którym chcemy udostępnić tę informację. Na końcu zapisujemy zmiany.

Należy pamiętać, że w statusie związku można podać tylko tę osobę, która jest w gronie potwierdzonych znajomych. Co więcej, ta osoba musi potwierdzić związek, aby jej dane mogły się pojawić w statusie związku.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: