INTERNETJak odzyskać hasło do GG?

Jak odzyskać hasło do GG?

W dobie wszędobylskiej elektroniki oraz Internetu, niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do zapamiętywania kilkunastu haseł, kodów, pinów i innego rodzaju zabezpieczeń. Jeśli chcemy, aby nasze dane lub pieniądze były bezpieczne, musimy stosować różne i dość skomplikowane hasła. Niestety zapomnieć któreś z nich to ludzka rzecz. Zamiast się denerwować, warto je po prostu odzyskać. Jak to wygląda w przypadku hasła do naszego konta GG?

Jeśli zapomnieliśmy hasła do GG, dawno nie korzystaliśmy z konta lub po prostu chcemy z kimś porozmawiać na innym komputerze, odzyskanie kombinacji liter lub cyfr nie jest trudne. Ba! Zajmuje dosłownie kilka minut i ogranicza się do wpisania kilku danych. W pierwszej kolejności podczas logowania, w oknie programu GG klikamy na „Zapomniałeś hasło?”.

Jak odzyskać hasło do GG? - zdjęcie

Po chwili pojawi się okno, w którym należy wpisać swój numer GG, adres e-mail lub numer telefonu, który podawaliśmy przy zakładaniu konta (o ile później nie zmieniliśmy tych danych). Następnie wystarczy przepisać kod i kliknąć Dalej. Po chwili nowe hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail lub w formie wiadomości SMS na podany numer telefonu.

Jak odzyskać hasło do GG? - zdjęcie 2

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: